Üsküdar acıbadem su tesisatçısı olarak cihazla su kaçağı tespiti , gider açma ve petek temizliği işlerini teknoloji kullanarak yapmaktayız. Yılların vermiş olduğu bilgi birikimi teknloji ile birleşti bir telefonla tesisatçı kapınızda.

Acıbadem su tesisatçısı olarak peteklerinizin temizliğin yakıt tasarrufunda bulunmanıza ve ısınmanızdaki maksimum verimi yakalamanız konusunda önemli bir detay olduğunu belirtmek istiyoruz. Hangi kişi peteklerindeki sorunu görmezden gelerek, kombi ısısını artırma yoluna giderek daha fazla yakıt ödemesi yapmak ister ki? Kombi derecenizi aynı seviyede tutarak ve peteklerinizin temizliğini Acıbadem tesisatçınıza bırakarak, aylık gelen faturalarınızın bir miktar daha azaltılmasına ne dersiniz?

Profesyonel Hizmet

Acıbadem su tesisatçısı personelimiz peteklerinizin temizliğinden, boruların içindeki tıkanıklara, ısınmama sorunundan, komple bakıma, oksijen tahliyesinden diğer işlemlere kadar uzanacak yelpaze içerisinde titizlikle problemi ortadan kaldırmanızda profesyonel hizmet verecektir. Peteklerin iç kısmında her zaman su yoktur. Tortu ve çamurun birikerek tıkanıklık oluşturması sonucu, kalorifer dairesinden ne kadar su eklenirse eklensin bir seviyeye kadar peteklerinizi doldurur ve bir kısmı boş (oksijenli) kalacak şekilde yer alabilir. Bunun sonucunda ısınma problemleri her zaman görülenlerdir. Peki peteklerinizden %20 civarında verim almak ister misiniz? Bu işin uzmanı olarak temizlik anlamında çığır açacak ve gün içinde tamamlanacak şekilde uygun kimyasal ilaçlarımız ve temizleme aparatlarımız ile hizmete hazırız. Bazı müşterilerimiz temizlik için kendi çabaları ile cam sil, antifriz yada tuz ruhu ile bazı adımları gerçekleştirse de tam olarak rahatlama sağlaması imkansız gibi bir şeydir. Halılarınızın üzerindeki toz ve küçük artıkları temizlemek için nasıl elektrikli süpürge gerekiyorsa, evinizdeki tüm tesisat temizliği içinde aynı oranda temizlik filtresi ve makinesi gereklidir. Yaz aylarında peteklerdeki suyun boşaltılması ve kışın tekrar su basılması ile sonuç alınması çok zordur, çünkü peteklerinizin temizliği bu şekilde sağlanamaz. Acıbadem tesisatçı personelimiz peteklerinizden bir tanesine makinamızı bağlayarak tüm evinizin petek temizliğini birkaç saat içinde tamamlayabilir. Kırmadan, dökmeden ve kesinlikle halılarınıza, dolaplarınıza, ev eşyalarınıza kirli su, leke yada daha farklı şekilde zarar vermeden işlemler kolaylık bitirilebilir.

Acıbadem su tesisatçısı olarak ; Isınma sorunları çözmek ve peteklerinizin daha uzun süreli kullanımı açısından, tesisatlarınıza iyilik yapmak istiyorsanız, kış aylarında üşüme gibi sorunların sizlerden uzak olması için bu çalışmayı mutlaka öneriyoruz. Ayrıca temizlik sonrasında periyodik olarak her 6 ayda yada yoğun kullanım öncesi tekrarlamaması için öneriyoruz.

acıbadem su tesisatçısı

Bir cevap yazın

0532 736 48 79 TIKLA ARA