Ahmediye Cihazlı Tesisatçı olarak profesyonel olarak kameralı su kaçağı tespiti , yaylı robot cihazlarla tıkanıklık açma hizmetleri vermekteyiz. Üsküdar tesisatçı olara soruna eğilir, araştırır, ekip içinde tartışır ve cihazlardan çıkan sonuçlar ile ne yapacağımıza karar veririz.

Üsküdar Ahmediye Cihazlı Su Tesisat Firması

Ahmediye Cihazlı Su Tesisatçı olarak burada bazı çözüm önerileri anlatılmaktadır. Kendiniz bu problemlerimi aşmanız son derece zordur. Tesisat hasarı ve bazı parçaların yerine yerleştirilememesi gibi sıkıntılar oluşabilir. Lakin görevi tamamen bize bırakırsanız 30 dakika içinde gelerek 1-2 saate kadar problemleri hemen çözebiliriz. Kombilerdeki su damlatma sorunu varsa, çözmek için tesisatta fazla su olup olmadığı öncelikle bakılması gerekir. Basınç kontrolleri 1,5 bar üzerinde ise su mutlaka kaçıracaktır. Bar basıncını 1,5 bara indirmemiz gerekli ve genleşme tankını kontrol etmemiz ilk adım olabilir. Su ısınırken bir miktar genleşebilir ve istenmeyen durumların oluşumu tetikleyebilir. Bu tankın içinde sifon vardır ve sifon hasar gördüğünde, basınç pek dengelenemez ve en başta belirttiğimiz sorun ortaya çıkabilir. Biz konuyu çok yönlü ele alacağız ve bu şekilde yada farklı tesisat problemleri varsa hemen bizleri aramalısınız. Ahmediye Cihazlı Tesisatçı tamircilerimiz ile uygun cihazlar kullanılarak gerekirse gider içine araştırma robotu hortumu gönderilerek, sensörler yardımı ile hızlıca analiz ve onarım işlemleri yapılmaktadır. Küvetlerin evye yani atıkların geçtiği bölgesinde suyun gitmediği zamanlar gelebilir. Ekiplerimiz evyeyi kaldırır ve altındaki atık varsa hemen alır ve temizler. Gider içinde aynı şekilde atıklar varsa bu bölgede tazyikli su gönderilir ve kamera ile ne kadar uzaklaştığına bakılır. Her şey için tam çözüm bizdedir.

Ahmediye Cihazlı Tesisatçı müessesemiz en popüler tekniklerin sizlerin de tam da görmek istedikleriniz olduğunu bilir ve bu alanda en gelişmiş ithal cihazları kullanır.

Ahmediye Cihazlı Tesisatçı 49 TL
0532 736 48 79 TIKLA ARA