Ahmediye Su Tesisat uzmanlarımız kırmadan dökemden su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma  ve tesisatçı hizmetleri vermektedir. Bize ulaşmak için uskudartesisatci.gen.tr sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Ahmediye Tesisatçı Burada

Üsküdar Ahmediye su tesisatı ile sık rastlanmamakla birlikte ilginç bir konuyu sizlere açmak istiyoruz. Elbette bir tesisatçı olarak tek bir sistemde kaçak olduğu zaman meydana gelecek kokulara alışığız ve onları düzeltecek şekilde binalara geliyoruz. Fakat tüm atık sistemlerinden koku gelmesi durumunda ne yapabiliriz? Belki lavabo, banyo gideri, mutfak giderinin hepsi tek bir boru ile birbirine bağlanmış olabilir. Kapasitesi zamanla dolan ve sızdırmaya elverişli olan hatlarda kaçak olabilir. Peki ama hangisi buna neden oluyor? Ahmediye tesisat ustalarımız ile benzeri nadir şekilde olan bu problem için atık borularına uygulanması gerek buhar gönderilmesi ile biraz bilgi sahibi olabiliriz. Pis su gideri içerisine gönderilirken atık kokusu nereden evin içerisine geçiyor o bölgelerdeki sızıntıyı direkt görebiliriz. Aslında buhar çıkan nokta direkt kırılacak diye kural yoktur. O alanlar tek tek işaretlenir ve kamera ile özellikle gider içinden o kısımlar araştırılarak yer tespitinde en iyi alanı tekrar işaretler ve orayı kırarak tamamen borunun değişmesi için çabalarız. Aklınıza gelebilecek tüm gider hatları için bu uygulanabilir ve herhangi bir yan etkisi yoktur. Bazen ise ustaların montaj hatası nedeniyle, karmaşık ve gereksiz boru kalıplarının evin zemininde ve duvarlarında fazladan gezdirilmesi nedeniyle atık maddeler fazla ilerleyemeden bir kısmı duracak noktaya gelir ve o kısmı aşındırır. Boru çatlağı oluşur ve bunları da yine aynı yöntem ile Ahmediye tesisatçı olarak bulabilmekteyiz.

Ahmediye Su Tesisat olarak evinizde daha huzurlu şekilde kalabilmeniz için emniyet içerisine alınabilecek türde daha kalıcı şekilde temizlik ve atık maddelerin uzaklaşması için çalışma yürütmekteyiz.

Ahmediye Su Tesisat
0532 736 48 79 TIKLA ARA