Altunizade su kaçağı tespiti yapan tesisat firmamızda kamera sistemleri , dinleme cihazları ve su kaçağı bulma test pompaları kullanılmaktadır. Üsküdar tesisatçı firmamız aynı gün içinde Altunizade bölgesinde cihazla su kaçağı tespiti işlemleri yapmaktadır.

Altunizade Su Kaçağı Cihazlı Tesisatçı

Altunizade su kaçağı tespiti teknik ekibimizce doğru analizler yaparak sonuçlara hızlıca ulaşabiliyoruz. Sınıfı geçmek için sistemde köklü bir değişikliğe gitmemizin gerekli olduğunu uzun süre önce fark ettik ve şu andaki tekniklerimiz ve kullanılan ekipmanlar ile gerçekten İstanbul’da en iyi tesisatçı firmalarından bir tanesi olduğumuzu düşünüyoruz.

Altunizade su kaçağı tespiti çalışmalarının uygulanma alanları sizden gelecek bazı bilgiler ışığında hemen ilerleyecektir. Örneğin binaların zeminin bir altında yer alan bodrumu su basmış olabilir. Etraftaki ıslaklıktan başlamak üzere ne kadar karanlık olsa bile ısı ölçümleri ile gerekli tesisatlardaki sıcaklıkları da bir arada değerlendiren cihazlarımız ile özverili bir analiz yapabiliriz. Bazen ise direkt apartmanın dış cepheleri veya otopark gibi alanlarda görülen su birikintileri her ne yaparsanız yapın, sürekli birikir ve yağmurun yağmadığı bir dönemde oluşuyorsa bunu mutlaka önemsemelisiniz. Çünkü isterse zemin isterse betondaki ıslaklık olsun oradaki çimento harcı ve içindeki kalıplar eğer zayıflamaya dökülmeye başlarsa, göçüklerin oluşması zaman içinde bile mümkün olur. Üsküdar tesisatçı ekiplerimiz duvar kısmına termal kamera ekleyerek oralara belki üst katlardan gelen sıcak sulara ilişkin sızıntı varsa onların kaynaklarını bulabilir. Ayrıca her ne kadar üst katlardan veya otoparka yakın bölgelerden gelen tesisat kaçakları olsa bile noktasal analizi gerçekleştirebileceğimiz söyleyebiliriz.

Altunizade su kaçağı tespiti ile durumu şu anda kurtarmak değil sürekli şekilde onarabilmek bizim amacımızdır.

Altunizade Su Kaçağı Tespiti 99 TL

Bir cevap yazın

0532 736 48 79 TIKLA ARA