Altunizade su tesisatçı firmamız merkezi Üsküdar da olup Altunizade su tesisatçısı firması olarak; klozet açma, mutfak açma, klozet tamiri, cihazla su kaçağı tespiti vb. hizmetler vermektedir.

Altunizade su kaçağı tespiti hizmetini gelişen teknolojiyi kullanarak müşterilerimize en iyi şekilde ulaştırma arzusundayız. Altunizade kameralı su kaçağı tespiti yöntemi ile geçmiş zamanla kıyaslamak gerekirse zahmetsiz ve daha az maliyet ile sonuçlanmaktadır. Kullanılan cihazlar sayesinde kırmadan su kaçağı bulma kolaylaşmakta ve işi teslim süresi de aynı gün de gerçekleşmektedir.

Tıkanıklık Açma

Oturulan daire de zaman zaman klozet, tuvalet ya da muslukta tıkanıklıklar oluşabilmektedir. Altunizade tıkanıklık açma hizmeti de tıpkı su kaçağı tespitindeki gibi cihazlar ile yapılmaktadır. Kameralı tıkalı boru açma işlemi ile borunun tıkanmasına hangi maddenin neden olduğu görülmekte ve kolaylıkla çözüme ulaştırılmaktadır.

Eğer üretmek için bizim hizmet çözümleri ile olabilir Altunizade su tesisatçı , sıhhi tesisat problemleri. ‘Yükleme mevcut sorunların ücretsiz yapar belirlenen sorunları bulunan deneyimli sıhhi tesisat ve drenaj boruları ettik ve biz onarım ile uzun yıllar boyunca doğru bir zaman değil. Bizim profesyonellik ve müşterilerimizin memnuniyeti kullandığımız ekipman kaynaklanmaktadır. Bizim hizmet sunduktan sonra biz her zaman müşterilerimizin yanında ve biz teknik destek yapıyoruz. Eğer herhangi bir zamanda bizi arayın biz haftanın yedi gün hizmet isteyin. Su kaçağı, tıkanma, açık, su kaçak tespit ve temizleme pedleri alanlarında profesyonel destek sağlamak.Çalışmamızda biz her zaman büyük bir özveri ile çalışıyor yoktur ve sonuç odaklı onarımlar yapılır. Test sonrasında tesisat bizim onarımını takiben işimizin onaylatmakt vardır

Su kaçağı tespiti

Altunizade su tesisatçı ile tam bir bakım radyatörler üzerine yapılmadığı zaman karşınıza bazen sorun çıkabilir. Unutmayın petek içi kirlilik tesisat çürümesi şeklinde oluşabilir. Petek temizliği yapılmamaya devam ederse ve özellikle Sonbahar aylarına doğru peteklere su dolum zamanında çeşitli boruların yerlerinden çıkması, su sızdırması gibi problemler oluşabilir. Metal olsa da mutlaka zamanla deforme olabilir. Biz hem bu şekilde tesisat bakımı hem de iç temizliği bir arada sunabiliriz. Altunizade cihazlı tesisatçı olarak eskisine nazaran artık daha fazla servis ve bayi ağımız olmakla birlikte sizlere daha hızlı ulaşabilecek araçlarımız ve personel sayılarımızda yer almaktadır. Banyo giderlerini saç ve yere düşen çeşitli kirler, sabun artıkları, ucuz deterjanların erimeyen kalıntıları tıkayabilir. Gider içine düşmesi ve gözden bir miktar kaybolması belki çok daha dar şekilde oluşturulan bu boruların içine sıkışıp kalmasına neden olabilir. Unutulmaması gerekir ki tıkanıklık açma gerektiğinde 2-3 cm çapındaki borularda bile cihaz ile yapılması gerekir. Buna uygun şekilde sistemimiz vardır. Gider içine sadece ön başlık takılarak o kısımlarda tazyikli su kullanma şartı ile dikkatli bir şekilde maddeleri daha ileriye götürülmesi, uzaklaştırılması usulü ile sisteme zarar vermeden unu yapabiliyoruz.

Altunizade su tesisatçı olarak batarya sistemlerdeki minik problemler içinde servisimizi aramaktan çekinmemenizi öneririz. Bataryayı sıcak veya soğuk olsun açtığınızda su pek tazyikli gelmeyebilir. Bu hatlara direk su verilen borularda su kaçağı tespiti yapmamız gerekebilir. Amaç tamamen basit bir kurala bağlıdır. Musluk kısmına cihazı (termal kamera) tutarız ve boruyu görürüz, hemen orada bar basıncı ölçen cihazı uygulara azalma olan kısımda duvar içi nemlilik gibi faktörler ile sorunu hemen bulabiliriz.

altunizade su tesisatçı

Bir cevap yazın

0532 736 48 79 TIKLA ARA