Altunizade tesisatçı olarak son teknoloji cihazlara sahibiz bu sayede yapılarda meydana gelen su kaçakları , tıkanıklılar ve ısınma sorunları ilgili tesisat problemlerinize cihazlar ile müdahale etmekteyiz. Üsküdar semtinin tüm bölgelerine ve altunizade bölgesine kesintisiz hizmet ağı kuran firmamız sizlere bir telefon kadar yakındır.

Üsküdar Tesisatçı

Altunizade tesisatçı firmamız Üsküdar ‘ın tüm ilçelerine hizmet vermeye devam etmektedir. Firmamız yetkililerine kombi su eksiltmesi, tıkalı tuvalet açma, petek temizliği, su sızıntısı gibi bir tesisat firmasına ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konu ile ilgili olarak ulaşabilir ve ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz. Üstelik bizimle iletişim kurmak için mesai saatlerini beklemenize gerek olmadan günün her saatinde ulaşabilme imkanına da sahip bulunmaktasınız. Firma yetkililerimizi aradığınız andan itibaren günler sonrasına randevu almayacak hemen hizmet alma imkanı bulacaksınız. Üsküdar tesisatçı ustalarımız belirttiğiniz adrese gelerek sorunun neden ve nereden kaynaklandığını kısa bir süre içerisinde tespit edecektir. Bizler sorunlarınızın tespitinde ve çözüme kavuşturulmasında sizleri sıkıntıya sokacak geleneksel yöntemleri kullanmak yerine son teknoloji cihazları kullanmayı tercih etmekteyiz. Bu şekilde sorunlarınıza hem çok daha kısa bir süre içerisinde hem de kalıcı olarak çözüm üretmekteyiz.

Su kaçağı tespit cihazı

Evinizde su kaçağı mı bulunuyor? Bizi arayın ve hemen evinize gelelim. Elimizde bulunan su kaçağı tespit cihazı ile hiçbir yeri kırmadan dökmeden sizlere zaman kaybı yaşatmadan ve temizlik masrafı çıkarmadan su sızıntısının nereden kaynaklandığını tespit edelim. Ya da tuvaletiniz de tıkanıklık yaşıyorsanız bizi telefonla arayabilir ve sorunun giderilmesi için talepte bulunabilirsiniz. Altunizade tesisatçı ustalarımız kameralı cihaz ile birlikte sorunun kısa bir süre içerisinde nereden kaynaklandığını tespit edecek ve sizin elinizi bile sürmenize ihtiyaç kalmadan sorunu halledeceklerdir.

 

altunizade tesisatçı

Bir cevap yazın

0532 736 48 79 TIKLA ARA