Barbaros mahallesi tesisatçı olarak cihazla su kaçağı tespiti , robotla tıkalı gider açma ve petek temizleme işlerini özel makaineler kullanarak yapmaktayız. Firmamıza 0216 612 55 90 no lu telefondan ulaşabilirsiniz sadece barbaros mahallesi sakinleri değil tüm Üsküdar halkına hizmetimiz vardır.

Üsküdar barbaros mahallesi tesisatçı ekibimiz evlerinizde havaların soğuması, sıcaklık derecelerin hızla düşmesi ile sıkça kullanmak zorunda kaldığımız peteklerinizin temizliği, bakımı ve onarımı gibi konularında yardımcı olabilir. Bildiğiniz gibi Ekim, Kasım ve ilerleyen aylarda havalar oldukça soğumaya başlar ve kapalı alanlarda daha fazla vakit geçirme isteklerimiz hat safhaya ulaşır. Ödediğiniz katı yakıt masrafı yada doğal gaz faturasının tam olarak karşılığını alabilmeniz için peteklerinizi kontrol etmelisiniz. Barbaros mahallesi tesisatçı hizmetlerimiz arasında peteklerinizdeki problemler ve çözüm yollarına dair önerilerimizi de içeren bir dizi bilgiyi paylaşmak istiyoruz. Umarız sizler içinde faydalı olur.

Barbaros mahallesi tesisatçı ustalarımız evlerinizdeki petekleri tek tek kontrol edebilir ve sorunların kaynağını, ne yapılması gerektiği, onarım, bakım yada birebir değişim gibi konulardan tutunda peteğin iç kısmındaki tabakaların farklı kimyasal çözünmeler ile birlikte ortadan kaldırılmasını sağlayan son teknoloji ürünlerimiz ile profesyonel bir teknik servis hizmetini sizlere sunabilirler. Fakat bundan öncesinde bazı tespitler sizler tarafından yapılırsa daha verimli olacaktır. Peteklerinizin sıcaklıklarını eliniz ile ölçmeye çalışın. Ilıman, soğuk yada hiç ısınmayan petekleriniz var mı? Bir peteğinizin sağ tarafı aşırı sıcak, sol tarafı çok soğuk yada ılık ise o odanızda tam olarak ısınmıyorsunuz demektir. Termometreleri odanızda bir süreliğine kalmasını sağlayın ve sıcaklık derecelerini ölçün! Farklılıklar ve petek sıcaklıkları yapılacak çalışma konusunda ekibimize yol gösterecektir. Suyun tüm peteğin iç kısımlarına yeterince ulaşamaması ve buna engel olan bazı tabakaların hava tahliyesi ile çıkmayacak olması gibi nedenlerden dolayı, kimyasal temizlik gündeme gelebilir. Fakat panik yapmanıza yada endişelenmenize asla gerek yok! Bildiğiniz gibi bu tür işlemler evinizdeki eşyalara kir yada su bulaşma riskinin olmadığı adımlardır. Peteklerinizi sökmek yada iç yapısını kontrol etmeye de gerek yok. Temizlik makinası ve filtre sistemimiz ile kimyasal sıvıları tüm binanızdaki kalorifer peteklerinize ulaşıncaya kadar devir daim yaptırabiliriz. Bu işlem biraz zaman alacağı ve başarı oranının yüksek olduğunu eklememiz gerekli. Fakat bundan sonuç alınmazsa, peteklerinizin ömrü tamamlanmış olabilir, yeni petek takılması gibi durumlar konusunda ekibimiz ile görüşebilirsiniz.

Üsküdar barbaros mahallesi tesisatçı firmamız iletişim numaralarından, kışın sert çetin zamanlarındaki soğuklardan korunmanız amacı ile bu tür petek ısınmama problemlerine karşın bizlerden hasarsız ve cüzi miktarlarda yapılacak müdahaleler için yardım alabilir ve bizlerle iletişime geçebilirsiniz. İyi günler dileriz.

barbaros mahallesi tesisatçı

barbaros mahallesi tesisatçı” üzerine bir düşünce

Bir cevap yazın

0532 736 48 79 TIKLA ARA