Beylerbeyi su kaçağı tespiti yapan tesisatçı servismizde hem dinleme cihazları hemde kameralı su kaçağı bulma işlemleri yapılmaktadır. Üsküdar tesisatçı olarak modern su kaçağı tespit cihazları kullanmaktayız.

Beylerbeyi Su Kaçak Cihazlı Tesisatçı

Beylerbeyi su kaçağı tespiti teknik servis bakımından ciddi oranlarda başarılı bir firmadır. Öyle ki siz herhangi bir banyo veya mutfağa girdiğiniz anda “önceleri bu kadar sıcaklık veya nem duvarlarda olmuyordu, son derece ıslanmış” gibi yaklaşımlar içerisinde bizleri ararsanız biz o duvarda sızıntı varsa ilgili tesisatları hemen bulabiliriz. Beylerbeyi su kaçağı tespiti çalışanlarımızı aramak tam anlamı ile bina bakımında mükemmel bir işçilik örneği sergileme anlamına gelecektir. Tesisatçılarımız ile her fırsat buldukça özenli şekilde titiz olarak incelemeleri yapmaya gayret göstermekteyiz. Biz duvarı nemlendirecek üç unsur vardır: Oradan geçmekte olan sıcak, soğuk veya atık borularında kaçak vardır şeklinde yazabiliriz. Elbette sıcak havalarda havadaki nem oranının artması ve pencereleri artmanız evinizin nem içinde kalması bir faktördür fakat bizim araştırmamız kaçakları bulma yolunda olacaktır. Bu iki belirti arasında sızdıran boruları deşifre etme amacıyla kesinlikle termal kamera başta denenmesi gerekiyor. Duvarlara tutulan cihaz ile sert yüzeydeki ısı ölçümleri yapılırken, arada farklılık yani az ve çok nemlinin yanı sıra kuru betonları, arka plandaki tesisatlardaki su kayıpları ve sızıntılar dahil hepsini görebilmekteyiz. Bu sayede betonda 1 metre kare veya uzunca bir yarık açmak yerine daha mantıklı olanı tercih ediyoruz.

Beylerbeyi su kaçağı tespiti gece gündüz çalışmaya devam etmekte olan elemanlarımız ile son derece verimli ekip dayanışması ile kapsayıcı olarak sizin mahallenizde destek olmaktadır.

Beylerbeyi Su kaçağı Tespiti 99 TL

Bir cevap yazın

0532 736 48 79 TIKLA ARA