Beylerbeyi su tesisatçısı personelimiz evlerimiz, iş yerlerimizde sıklıkla karşımıza çıkabilecek olan tıkalı giderlerle mücadelede yılların verdiği deneyim ile İstanbul’daki çoğu semtte hizmete hazırdır. Tüm sorun boruların yanlış kullanımı yada eskimesidir. Peki, yapılması gereken tam olarak nedir?

Üsküdar Tesisatçı Beylerbeyi Servisi

Beylerbeyi su tesisatçınız ile İstanbul Beylerbeyi ’nda hızlıca gelebilecek araç ve personele sahibiz ve su kaçağı şikâyetlerinizden tam olarak kurtulmak için vakit kaybetmeden bizleri arayabilirsiniz. 20-30 yıllık binalarda genelde borulardaki zayıflıklar daha hızlı olmakta ve sizin yada alt komşunuzun tesisatlarına bile zarar verebilmektedir. Mutfak tavanı ortasından gelen su damlacıkları burada borunun olduğu anlamına gelmemektedir. Araştırılması ve borunun beton yada fayansları tek tek çıkartmak yada parçalamak usulü ile değil termal cihazlar ile bulunması ve borunun üzerine yine hiçbir kırma-dökme işlemi yapmadan akustik cihazımız ile sesleri izlememiz gerekiyor. Beylerbeyi tesisatçı olarak müşterilerimizden de takdir topladığımız bu çağdaş müdahaleler ile işimizi şansa bırakmıyor ve binalarınızın değerini büyük oranda düşürecek eylemlerden uzak olarak, birkaç fayans çıkartarak yeni borunun takılması ve kaçaklara son verilmesi şeklinde çalışma periyodumuz devam etmektedir. Beylerbeyi su tesisatçısı hizmetini mutfağınızın lavabo bölümünde hatta daha derinlerde biriken tıkanıklıktan dolayı ne yapması gerektiğini bilen çalışanlarımız tarafından yönetilmektedir. Lokantalarda daha sık olmasına karşın evlerde de başımıza gelebilecek bir hadisedir. Giderlerin içini görüntülememiz için robot cihazımız ve ışık ekipmanı ile sizlerde canlı olarak sorunu görebilirsiniz. Tıkanıklık açmada birkaç esas vardır. Çıkarılması, tabakanın parçalanması ve su basılması denilebilir. Bazen metaller için su basılması yerine çıkarılması daha verimli olabilir. Sadece mutfağınızda değil banyo, tuvalet, küvet yada her türlü gider sorunlarında bizlere ulaşabilirsiniz.

Beylerbeyi su tesisatçısı hatlarımız ile bizleri arayan İstanbullular petek temizliği için yine doğru adresi tercih etmiş durumdalar. Peteklerdeki soğuma alt kısımda ise o bölümde tortu ve tabakalar üreme var demektir. Su o bölgeye geçişken şekilde ulaşamamakta ve hava boşluklarından dolayı peteğin alt kısmı ısınamamaktadır. Belki orta kısımda olan bu soğuma çözücülerin kullanılması ile yerini peteğin alt köşelerine bırakmış olsa bile tortuların dışarı çıkması sağlanmadan stabil bir sıcaklık düzeyini elde etmek zor olacaktır. Bunu başarmak için özel temizlik cihazları ve eğitime tabi tutulmuş personelin gerekliliği önem arz ediyor olup, beylerbeyi firmamızı arayarak kireç partiküllerinden kurtulmak için birkaç saat boş vaktiniz varsa yardımcı olmak istiyoruz.

beylerbeyi su tesisatçısı

Bir cevap yazın

0532 736 48 79 TIKLA ARA