Üsküdar bulgurlu kameralı su kaçağı tespiti yapan tesisatçılar telefon numarası 0216 612 55 90 termal kamera , gider içi görüntüleme ( pimaş görüntüleme ) servisimiz vardır. Üsküdar tesisatçı servis noktamızı arayarak su kaçağı sorunlarınıza çözüm üretebilirsiniz.

Bulgurlu su kaçağı tespiti yapan su tesisatçıları için Çözüm Merkezi firmamızı tercih edebilirsiniz. Dairenizden alt kata su akıntısı var ise biz onu kırmadan aletlerle kontrol edip buluyoruz.

Bulgurlu Su Kaçağı Tespiti

Bulgurlu kameralı su kaçağı tespiti akustik ses dinleme cihazı ile temiz su tesisatı kaçağını bulan servistir. Akustik dinleme cihazları olan kullanan bulgurlu su kaçağı bulan tesisatçı ekibimiz gelişmiş kameralı görüntüleme sistemleri de kullanarak basınç fazlalığı nedeniyle patlayan, delinen, su borusu kaynağı yerinden çıkan pek çok sorunları bulmaktadır. Kırmadan nokta yerlerinin bulunması için neler yaptığımızı anlatalım.

Bulgurlu kameralı su kaçağı tespiti su sesini dinleyerek su kaçağını bulan tesisat firmaları arasındadır. Her firmada maalesef bu teknolojiler yoktur. Sızıntının nerede olduğu ve tesisat türü bazı belirtilerin cihaz ile toplanmasını sağlamaktadır. Örneğin, tesisat kaçağı sorununu robot aygıtla bulma işlemlerinde fayansın, duvarın içinden sürekli gelen gürültü sesleri takip ederek yerini saptayabiliriz. Suyun fayansın içinden çarparak oluşturduğu gürültü yerini dışarıdan görebiliriz. Ayrıca su tesisatına basınç uygulanarak kaçağın hangi tesisatında olduğunu test pompası ile yine ölçüm yaparak anlayabiliriz. Tesisatta kaçak yerini gösteren özel su arıza tespiti kameralı cihaz ile dıştan tarama ile iç tabakalardaki sıcak su akışının nerede sızdığını görebiliriz. Terleme, ıslanma, tavandan, duvardan su akıyor gibi durumlarda o alandaki minimal kaçakları ilaçla kapatma özellikleri ile durdurabiliriz. Hayatın her alanında %100 başarılı çözümler için yanınızdayız.

Bulgurlu kameralı su kaçağı tespiti makineyle su sızıntılarının yerlerini bulan servistir. Makineyle su tesisat problemlerini kırmadan arama, bulma işlemlerinde ekiplerimiz kameralı su kaçağı tespiti gibi işlemlerde kalorifer, kombi kaçak arama çalışmaları yapabilir. Isıya hassas analiz yetenekleri ile gider, temiz, yağmur su borusu kaçağı ve daha nice işlemlerde bize ulaşabilirsiniz.

bulgurlu kameralı su kaçağı tespiti
0532 736 48 79 TIKLA ARA