Bulgurlu kanal açma işlemlerimizde tıkanmış tuvalet açma , lavabo açma , pimaş açma ve gider tıkanıklığı açma hizmeti verilmektedir. Üsküdar tesisatçı sağlığa ve borulara zarar vermeden gerekli tüm tedbirleri servis öncesi ve sonrasında alarak yerine getirmeye devam ediyoruz.

Kırmadan Özel Robotlarla Hizmet

Bulgurlu kanal açma müessesemiz ile en küçük atıklardan artık büyüme evresine gelmiş kanalı olduğu gibi kapsayan oluşumlara kadar tüm problemlerin itinalı şekilde temizleneceğini biliyor musunuz? Yüksek basınçlı su uygulamasının kullanılabileceği kısımlar restoran tuvalet ve lavabo sistemleridir. Otel mutfaklarını da bunlara dahil edebiliriz ve özellikle yemek artıklarının yoğun şekilde düştüğü bu kısımlarda maalesef tesisat bir süreliğine kullanılamaz hale gelebilir. Tıkanan lavabolara neyin sebep olduğu kullandığımız cihaz ile aslında pek önemli değildir. Fakat pratiklik açısından ve temizliği yerine getirme vasfından dolayı incelemelerde bulunarak kamera ile gözlem yapıyoruz. 1-2 metre boyunca uzanan atıkları oradan arındırmamız sadece birkaç saniyemizi aldığını biliyor musunuz?

Bulgurlu kanal açma bayimiz ile İstanbul’un her alanına ulaşım sorunu yaşamadan gelebilir ve rahatsız edici gider içlerindeki vakaları daha sağlıklı hale getirebiliriz. Tuvalet kâğıtlarının ucuz ve pek erime vasfında yer almayan, pek tanınmayan markalarını mı kullanıyorsunuz. Özel cihazlar ile tıkanan hatları birkaç yöntem ile açabileceğimizi biliyor musunuz? Sadece tazyikli su sıkarak sonraki boruya ve oradan dönüş yolu varsa devam etmesi, dikey hattaki ana gidere kadar ulaşmasını sağlayacak uzmanlığa sahibiz.

Bulgurlu kanal açma firmamız ile fiziksel olarak iç temizliğin yapıldığı gider bölgelerinde her müşterimizin bu şekilde birinci sınıf hizmet alması gerektiğini düşünüyoruz. Bunu diğer firmalar ile aynı ücreti alarak yerine getirdiğimizi biliyor musunuz?

Bulgurlu Kanal Açma

Bir cevap yazın

0532 736 48 79 TIKLA ARA