Bulgurlu su kaçağı tespiti yapan tesisatçı olarak kameralı sistem su kaçağı bulma ve dinleme cihazları ile oluşan gizli su kaçaklarının yerini buluyoruz. Üsküdar tesisatçı aynı gün içinde ev ve iş yerlerine hizmet sağlamaktadır.

Bulgurlu Su Kaçağı Bulma

Bulgurlu su kaçağı tespiti iş alanlarımız nemlenen bir duvarda sinyal gönderen cihazlarımızı kullanarak analiz yapmak aslında oradan bir tesisat geçiyor mu sorusuna da yanıt bulmak anlamına gelecektir. Bazen üst katın duvarından başlayan dar alanda bir miktar akan sular, zemine doğru inildiğinde daha geniş yer tutabilir. O ıslak duvarlara komple baktığımızda her zaman tesisat bulamayabiliyoruz. O halde üst katta araştırma yapmaya başlayabiliriz. Eğer amatör bir tesisatçı olsaydı o ıslak duvarda küçük bir kısmı kırmak isteyebilirdi. Bulgurlu su kaçağı tespiti kesin olarak bulgulara dayanan prensipleri kullanır. Çoklu tuvaletlerdeki pisuar yani sıvı atık sistemlerini bilirsiniz. Birkaç tane iri delik bulunur ve oraya koku yapmaması için düzenli şekilde su akıtılırken birkaç tane de koku önleyici tablet eklenir. Pisuarın kenarlarına baktığınızda herhangi bir şekilde ıslaklık görünmüyor ve bağlı olduğu duvar içinde aynı şeyleri yazarsak eğer bir problemi sizlere açıklayalım. Yan yana 10 tane pisuar var ve hangisine ait gider biraz ilerdeki duvarı ıslatıyor olabilir. Öncelikle sorun pisuarın eklem yani küçük gider parçasında değil de daha çok hepsini bağlayan daha geniş kısmından kaynaklanabilir. Sızan suyun ne çeşit olduğu aslında çok da önemli değildir. İz bırakır, ıslatır, damlama yapar, koku oluşturur ve cihazlarımız zaten bunları saptayacaktır. O halde duvar bölgelerinde baştan sonra bir analiz ile problemi anlamamız çok zaman almayacaktır.

Bulgurlu su kaçağı tespiti gerek atık gerekse bataryaları dolduran su borularına ilişkin sürmekte olup amacımız aşırı bir tadilat yapmak değil, önce sorunu hasarsız şekilde anlayabilmektir. Sonraki aşamaya geçmemiz inanın daha sağlıklı olacaktır.

Bulgurlu Su Kaçağı Tespiti 99 TL

Bulgurlu Su Kaçağı Tespiti 99 TL” üzerine bir düşünce

Bir cevap yazın

0532 736 48 79 TIKLA ARA