Burhaniye tesisatçı olarak kırmadan kameralı sistemle su kaçağını buluyoruz , robotla tıkanan atık su giderlerini kırmadan açıyoruz. Üsküdar tesisatçı olarak Burhaniye semtinde aynı gün hizmet vermekteyiz.

Modern Tesisatçı Servisi

Burhaniye su tesisat olarak su basıncın ani olarak düşmesi ve bina içindeki tüm alanlara az miktarda, ihtiyacın çok altında su gelmesi gibi durumlara karşı sizlere destek verebilir. Basıncı azalan suyun birden fazla belirtisi olabilir. Biz 3 tanesini yazalım. Vana kısılmış veya kapatılmış olabilir. Birden fazla vana varsa biri açık, diğeri kapalı da olabilir. Patlama veya çatlak varsa oradan su akacaktır. Son belirti ise binalara yayılan sular biraz parmak izine benzer ve takibini eğer Çözüm Merkezi ekipmanları ile yapabilirsek gerçekten hızlıca sorunu bulabiliriz. Burhaniye tesisatçı tuvalete atılan ve tıkanmaya varıncaya kadar problem oluşturan o nedenleri araştırmaya hazırdır. Belki banyoda ayna kırıldı ve parçalarını tuvalete atmış olabilirsiniz ve bu plastiğin gider içlerinde çizilmesine neden olabilir. Daha çok kokular da yayılmaya başlamışsa delinmiş bile olabilir. Bu direkt sizde değil alt katlarda da görülebilir. Etraftaki tozları suyun içinde tutan ve dışarıya yaymayan elektrik süpürgelerini bilirsiniz. Hangimiz onun içindeki saç, toz, toprak gibi kalıntıları eleyerek sadece suyunu tuvalete döküyoruz ki? Eğer dikkatli davranmış olsaydık bunu eleyebilirdik ve önlem alınabilirdi. Tekrar hatırlatmak isteriz ki her ne klozeti veya alaturkayı kullanılamaz duruma getirmişse onun üstesinden hızlıca gelebiliriz.

Burhaniye tesisatçı iddialı konuşmasının hemen arkasında cihazlar ile oluşturduğu destek vardır. Öyle ki ister birkaç gram isterse kilolarca borunun istila edilmesi durumları olsun onları tamamen aşağı konumlu bölgelere gönderebiliyoruz.

Burhaniye Tesisatçı

Bir cevap yazın

0532 736 48 79 TIKLA ARA