Fıstıkağacı su kaçağı tespiti yapan cihazlı tesisatçı firmamızda kameralı sistemler kullanılarak ev ve iş yerlerinde su kaçağı bulma hizmeti verilmektedir. Üsküdar tesisatçı su kaçağı tespiti konusunda uzman personellere ve en yeni teknolojiye sahiptir.

Üsküdar Su Kaçağı Tespiti

Fıstıkağacı su kaçağı cihazlı tesisatçı olarak bina yüzeylerinin giderek daha yaşlanması bazı sistemlerin zayıflamasına ve örneğin duvarda kabarma, fayansların yerlerinden düşmesi gibi sıkıntıları sırf sızdırmaların olması ile oluşan vakaları inceleyebilir. Bazen en ufak belirti olmadığı halde bodrum duvarı ve daha sonra zemini de biraz kaplayacak düzeyde temiz suyun dışarıdan geldiğini görebilirsiniz. Atık hatlarına dair belirtiler daha zayıf olmakla birlikte şebeke suyu arızası veya kaynak suları birer belirtidir. Eğer ki boru hasarı yoksa ve kaynak suyu ise izolasyon anlamında gerekli önlemlerin alınması hayati önemde seyreder. Fıstıkağacı su kaçağı tespiti en iyi derecede su sızıntısı bulabilecek cihazlar ile ortamdaki olumsuz etkileri daha kısa sürede binanızdan silmeyi amaçlamaktadır. Gizli su sızıntısını bulmak için ortam dinleme mekanizmalarından yararlanabiliriz ve basınç özelikleri yer alan test pompaları soğuk su tesisatının ne kadar boru içlerinde dolu olduğunu gözler önüne serer. Bazen ise gürültü pek olmayıp da beton içleri de ıslak durur ve siz bazı küçük sesler duyarsınız ve şüphe edersiniz ya onlar için de sızdırmaların yerlerini bulabilecek sistemler ile yardımcı oluyoruz.

Fıstıkağacı su kaçağı tespiti rapor niteliğinde delilleri ile alt komşuya sızıntı gibi durumlarda gerçekten sizden mi yoksa farklı bir yerden mi suyun geldiğine dair bilgileri çalışma sonrasında (yaklaşık birkaç saat) gibi zaman içinde açıklayabilir. Tespit ücreti ve telefon numaralarımızı yazımızda görüyorsunuz ve sigorta şirketinin kapsamına giren binalarınız varsa da ücret ödemesi yapmadan çalışmayı uygulayabileceğimizi biliyor musunuz?

Fıstıkağacı Su Kaçağı Tespiti

Bir cevap yazın

0532 736 48 79 TIKLA ARA