Güzeltepe su kaçağı bulma ve tespiti hizmetleri veren firmamız kırmadan kamera sistemleri ile sadece 99 TL ye hizmet vermektedir. Üsküdar tesisatçı olarak su kaçağı bulma görevinde uzun süredir çalışan ve aynı yenilikçi yöntemleri tekrar tekrar binalarda kullanarak tesisatlardaki kalıcı gibi görünen problemleri yok eden ustalarımız ile görevimiz İstanbul’da devam etmektedir.

Güzeltepe Su Kaçağı Cihazlı Tesisatçı

Güzeltepe su kaçağı bulma ve tespitindeki ana felsefeci yaklaşımımız en kaliteli ve verimli olan cihazların kullanılması şeklinde gelişecektir ve analizdeki hata payı %1 gibi düşük olduğundan evinizdeki hasar da yok denecek kadar az olacaktır. Bazı firmalar birkaç yeri kırmasına rağmen bir suyun biriktiği yerleri bulur fakat boru hasarında pek başarılı olamazlar ve bu müşteri, itibar kaybı ile sonuçlanır. Biz ise 3 farklı cihaz ile atık, temiz, sıcak ve soğuk su hatları, petek kaçaklarını da bu alana dahil ederek tam teşekküllü hizmet vermekteyiz. Güzeltepe su kaçağı tespiti görevinde işin büyük kısmını üstlenecek olan termal kamera ile yüzeylere cihazı tutar ve aralarındaki mesafenin 10 santimden daha fazla olmasına dikkat ederiz. Cihaz zemine sinyal gönderir ve arkasındaki tesisatı, su sıcaklıklarını nerede olduğunu ekrana yansıtır. Ardından birkaç dakikada sonra bile sorunlu olan kısımları görürüz, çatlak boyutlarına ise bu kısımda küçük bir fayans kırması gerçekleştirdikten sonra karar veriyoruz.

Güzeltepe su kaçağı bulma ve tespiti işlemleri yapılırken eğer iki borunun arasındaki bölmedeki contanın gevşemesi ile bu sonuç oluşmuşsa oradaki kısım düzeltir ve kontrolleri yaparız. Lakin parça kırılmışsa boruyu değiştirmemiz gerekir fakat ekiplerimiz yanında mutlaka yedek borular getirir ve hemen halledebiliriz.

Güzeltepe Su Kaçağı Bulma ve Tespiti

Bir cevap yazın

0532 736 48 79 TIKLA ARA