İcadiye tesisatçı firması olarak kameralı su kaçağı tespiti , robotla tıkanıklık açma ve su tesisat hizmetleri vermekteyiz. Üsküdar tesisatçı son teknoloji ekipman ve yılların tecrübesi ile ev ve iş yerlerine servis hizmeti sağlamaktadır.

İcadiye Tesisat Firmaları Telefon

İcadiye tesisatçı araştırmalarının bitirilmesi ile artık hasar oluşan borudaki son belirtileri binanızda görüyorsunuz demektir. Boru parçası deprem anında veya iç bölgedeki çürümelerden önemli bir noktada delinebilir, parçası çıkabilir. İcadiye su kaçağı tespiti ise bu tuğla aralıkları, inşaat malzemeleri ve duvar yüzeylerinde dolaşmakta olan sıvıların en ana kaynağını yani çıkış yaptığı boruları bulmada son derece usta bir görev yürütmektedir. Şu ana kadar önünüze gelen klasik teknikleri unutun ve bizden bilgisayar destekli ekipmanlarımızdan destek alın. Üsküdar İcadiye tesisatçı metal malzemelerle çevrilmiş ve içinden yüksek ısı değerlerinde suyun geçtiği peteklerdeki sıkıntıları çok iyi bilmektedir. Kireç tutmuş, petek dolum ünitesindeki çamurlu veya son derece kirli halde bulunan suların içine geçtiği veyahut su son derece temiz olsa bile zamanla suyun ısıtılıp, soğumaya bırakılması nedeniyle peteklerdeki soğumaların oluşması normaldir. İcadiye petek temizliği olarak buna neden olan orada zamanla açığa çıkmakta ve sayıları giderek toz zerrecikleri bakımından artmaya başlayan pas ve kireçler olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Petekleri açmak, kırmak, yerlerini değiştirmek, evinizin kirleneceğini söylemek gibi esaslar kesinlikle bizim çalışmamızda yoktur ve petek içindeki kirliliği 1-2 saatte bile giderebilir, ısıları yine artırabiliriz.

İcadiye tesisatçı banyo ve mutfaklarınızdaki hatalı kullanım veya malzemenin zamanla aşınmasından dolayı oluşan bataryaların boşuna dönmesi problemini çözebilir. İcadiye su tesisatı ile bina içindeki suyun çok kirli veya sıcak yerine ılık akması önündeki problemin bina içi kaçak olup olmadığını araştırabilir ve 7/24 çalışan telefonlarımızla bizlere ulaşabilirsiniz.

İcadiye Tesisatçı

Bir cevap yazın

0532 736 48 79 TIKLA ARA