Kandilli tesisatçı firmamızda kırmadan kameralı sistemle su kaçağı tespiti , petek temizliği , tıkalı gider borusu açma hizmeti verilmektedir. Üsküdar tesisatçı son teknoloji cihazlarla aynı gün içinde servis sağlamaktadır.

Üsküdar Su Kaçak Tespiti

Üsküdar Kandilli tesisatçı öncü firma olmasında en avantajlı bölümü muhakkak cihaz bakımından asla geri kalmamasıdır. Kandilli petek temizliği ile tam otomatik işlemlerin yürütülmesi, her peteğin içindeki kirliliğin dışarı çıkışındaki izlenmesi ve çözücünün etkisi geçmeye yakın yeni takviyenin eklenmesi gibi aşamalar ivedilik ile yerine getirilecektir. Diğer taraftan her petekte mutlaka demirbaş gibi olması gereken, temizlik sırasında dışarıya çıksa bile onu yerine koymanız gereken koruyucu sıvıyı da biz dikkatli olarak radyatörlere eklemeye devam ediyoruz. Kandilli tesisatçı ile conta değişimi, imalat hatasına maruz kalmış her türlü malzeme ve onların ortaya çıkardığı hasarlar dikkatlice incelenir ve onarılır. Kandilli su tesisatı en iyi tıkanma açıcı cihazları kullanırken, hatları ve giderleri neyin tıkadığı o kadar da bizim için önemli değildir. Anlatmak istediğimiz taş gibi sertleşmiş ve kilolarca atık hatlarda yer alsa da tazyikli suyu sıkmamız ile pek işe yaramıyorsa onu yalnızca atığı delici özeliği olan mekanizma ile mükemmel bir temizliği ve kanalları açma vasfını yine sizlere sunabiliriz. Hepsi bir arada ve her zaman olduğu gibi garantili, faturalı hizmetlerimizden mutlaka yararlanınız.

Kandilli tesisatçı sistemlerin en iyi vadede ekonomik ömürlerini uzatıcı önlemler almaktadır. Kandilli su kaçağı tespiti analiz ve inceleme ekipmanları ile bağlantı hatası olan veya delinen ne kadar boru uzantısı, birleşim alanı, kırılma gibi olaylarda en iyi hizmeti sunma amacındayız.

Kandilli Tesisatçı
0532 736 48 79 TIKLA ARA