Kuzguncuk su tesisatçısı ile kırmadan kameralı su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma ve tüm su tesisatçı işlerinizde yanınızdayız. Üsküdar tesisatçı son teknoloji cihazları kullanarak aynı gün içinde Kuzguncuk mahallesine hizmet sunmaktadır.

Profesyonel Cihazlarla Hizmet

Kuzguncuk su tesisatçısı ile kombilerde yaşanabilecek su basıncındaki gerileme yani düşme belirtilerinin cihazda hata kodu ile görülmesinin yan etkilerini ve neler yapılabileceğini açıklamak istiyoruz. Genelde kalorifer sistemleri ile alakalı olabilecek bir sorun olup, küçük bir su kaybı ile petek ısısında önemli bir gerileme ve doğal olarak bina ısısındaki düşüş anlamına geleceği asla unutulmaması gerekir. Kuzguncuk su tesisatçısı ekiplerimizce hava boşluğu kalmayıncaya kadar peteklerin iç temizliği yapılacak ve içerisine tam kapasite su doldurma işlemleri uygulanacaktır. Elbette bundan önce sızıntı olan kısımları kapatmakta fayda var. Kalorifer tesisatına ilişkin bir kaçak olma ihtimali basınç kaybının nedeni olabilir. Kombiniz özellikle 1,5 ve 2 bar gibi ayarlara getirdiğinizde ne kadar zaman içinde bu suyu kaybediyor yani eksiltmesi yaşanıyor ona bakmak lazım. Bu tip vakalarda genelde iki türlü çözümden yararlanırız. Bina üzerinde kaçak olduğu kısımları yani duvar ıslanmıştır o bölgede tesisat geçiyor mu dış yüzeydeki tarama yapılacak cihazlar ile bulunacak ve arkasından sızıntıdan eminsek kırarak borunun kesilmesi ve değiştirilmesi gibi işlemler uygulanabilir. İkinci teknik ise direkt kaçak kapatıcı kimyasalı sisteme göndererek peteklerin içinde yol alma sırasında hava ile karşılaştığında yani sızıntı yapan bölmeye geldiğinde orada sertleşerek açığı kapatması şeklinde uygulanabilir.

Kuzguncuk su tesisatçısı ile sızdırma yapan boruları bulmak amacıyla tüm fayansları kırmaya çalışan bir tesisatçı değil, tam olarak birkaç tanesinin yeterli olarak gören uzmanları karşınızda bulacaksınız.

Kuzguncuk Su Tesisatçısı

Kuzguncuk Su Tesisatçısı” üzerine bir düşünce

Bir cevap yazın

0532 736 48 79 TIKLA ARA