Kuzguncuk tuvalet açma firması olarak son teknoloji kameralı cihazlarla tuvalet tıkanması açma hizmeti vererek tıkanmaları açmaktayız. Görüntülü tuvalet açma kırmadan kirletmeden tıkalı tuvalet giderleri açan servistir. Tuvalet borusundan su gitmiyor ise belli noktalarda gitmesini engelleyen katı cisimler vardır. Bazen organik atıklar kanal içini daraltır ve gidişatı oldukça keser. Sifondan gönderilen su bu geçiş aralığını rahatça kullanamaz ve tuvalet suları geri geliyor durumları oluşur. Aslında sorunun çözümü makine kullanarak tuvalet pimaşı açma işlemleri ile tadilat seçenekleri olmadan hemen uygulanabilir.

Kuzguncuk Kırmadan Tuvalet Tıkanması Açma

Üsküdar Kuzguncuk tuvalet açma tuvaletteki atık su gitmeme sorununu 30 dakikada çözen firmadır. Tuvalet tıkanmasına çözüm mü arıyorsunuz? Tuvalet tıkanmasını yok eden formül kanaldaki atık alanlarına cihazımızda ki özel bir yayın teması ile tamamlıyoruz. Tuvalet gideri açma işlemlerinde kırmadan bu çalışmayı yapmak için kanaldaki, duvar arkasındaki pimaş ve hatta o hattın daha da ilerisinde 10’larca metre alanda kamerayla incelemeler yapabiliriz. Atık noktaları dikkatlice bulunur. Varsa tesisat kırılması veya zedelenmesi kamerayla tespit edilir. Ardından aynı kanal içini hiçbir fayansı ve benzer yeri kırmadan açıcı yay takarız. Yaydaki güç teknik kadromuz tarafından değil makinenin orantılı kullanımı ile yapılır ve atıklar tam olarak kavranarak ilerletilir.

Kuzguncuk tuvalet açma atık su akması sorunlarını çözen firmadır. Tuvalet suyu alt kat komşuya damlıyor, akıyor gibi durumlar özel kameralı kanal açan firma olarak dikkatli bir şekilde incelenebilir. Tuvaletten su gitmiyor veya atık su komşuya damlıyor vakalarında kanal içinde genelde sorun olacağı için o noktaları zararsız bir şekilde bularak, abartılı tadilat ücretleri, fiyatları olmadan çalışmalar yapabiliriz. Onarım işlemlerimiz de 1 yıl boyunca garanti kapsamındadır. Arızalanan bölgeyi ücretsiz olarak tamir etmekteyiz. 0551 231 83 55 numaralı telefondan bizleri arayabilirsiniz.

kuzguncuk tuvalet açma
0532 736 48 79 TIKLA ARA