Murat Reis su kaçağı tespiti yapan cihazlı tesisatçı olarak kırmadan kameralı sistemle su kaçağı bulma ve tamiri aynı gün servis hizmeti verilmektedir. Üsküdar tesisatçı Murat Reis mahallesine cihazla tespit ekiplerini göndermektedir.

Murat Reis Cihazlı Su Tesisatçısı

Üsküdar Murat Reis su kaçağı bulma kuruluşumuz ile banyodaki sürekli gelmekte olan kokuların kaynakları net olarak bulunabilir. Asla gider içlerine koku önleyici veya tuvaletlerinizde aynı işlemleri yapmayın ve bu sorunu geciktirmez yalnızca kokuyu biraz kamufle eder. Söz gelimi duvarda kabarma görüntüsü de bir kaçak şikayeti olabilir ve zemindeki fayans aralarında onların sabit durmasını sağlayan bölgelerdeki derz kaçaklarına meydan veren asitli yüzey temizleyicilerin bölgeyi aşındırması olabilir. Fayansa tutulan veya kabaran duvara yarım metre gibi mesafeden kızıl ötesi dalga sinyalleri yayan cihaz ile bakılması ile kaçakları ve oradaki boruları görebilen sistemlerimiz vardır. Murat Reis su kaçağı tespiti teknisyenlerimiz ile akustik cihaz ile su arıza tespiti yapabilmekteyiz. Ses dalgalarının seviyelerine dikkat eden bir mekanizma diyebiliriz. Örneğin, 10 metre uzunluğunda tek bir hat var ve içinden soğuk su geçiyor, çeşitli kıvrımlar halinde bataryaya ulaşıyor. Vanalar tam kapasite açık ve biz batarya bölgesinden itibaren başlayarak o borunun sırf sesler ile nereye kadar gittiği radyo frekans dalgaları ile bulabilirken, kesinlikle sızıntı varsa borudan çıkış anındaki farklılıkları inanılmaz doğru bulması ile matkap ile delinecek bölgede azalma meydana getiriyoruz.

Murat Reis su kaçağı tespiti tamircilerimiz ile klozet borusundaki kaçak ile alt komşuya sızıntı gibi şikayetlerinizi o atık geçmekte olan tesisata mikro ve çok minimal görüntü sağlayıcı cihazlar gönderilerek anlaşılmasını sağlayabiliriz. Amacınız kesin bulgular ve tekrarlanmayacak kaçak analizi ve onarımı ise biz buradayız.

Murat Reis Su Kaçağı Tespiti ve Bulma 49 ₺
0532 736 48 79 TIKLA ARA