Petek temizliği yapan Üsküdar tesisatçı müessesemiz ile radyatörlerin örneğin alt kısmı ısınmıyorsa bizleri arayabilirsiniz. Belki bir firma yardımı ile peteklerinizin temizliğini yaptırmış olabilirsiniz ve kombinizi de 50 derece ve üzerinde yaktığınız halde halen bir noktadaki soğukluk tam olarak geçmeyebilir. Problem yeterince özenli şekilde bakımın yapılmaması ve atık çözücü maddelerin belki çok ucuzuna kaçılması sebebi ile oluşmuş olabilir.

Üsküdar Petek Temizleme

Petek temizliği ile tesisatların tamamen bir teste tabi tutulmasına ne dersiniz? Size bir rapor hazırlarız ve sorunun nereden oluştuğunu anlatırız. Bazen büyük peteklerde ters bağlantı yapılabilir ve sıcak su üst vanadan girmesi gerekir ve alt vanadan da çıkışı yer almalıdır. Tesisatı döşeyen ustalar bazen bunu atlayacak şekilde hatalı işlemlerde bulunursa peteklerdeki sorun yani ısı kaybının bir olası nedenini sizlerle paylaşmış oluyoruz. Diğer taraftan vanaların sağ ve sol tarafa doğru olması gerekiyor. Bir tanesi sağ ise diğeri sola çevrilmiş olmalıdır. Kısacası montaj hatası ihtimalinin yanı sıra peteklerin içindeki dip ve alt kısımlarda bazen balçık oluşabiliyor ve suda ilerleyemediği için o kısımlarda takılı kalacaktır. Maalesef bunu aşmak için uzman firmadan destek almanız şart ve petek sökülmesine gerek olmadan teknoloji açısından gelişmiş cihazlar ile hem ölçüm hem de atık temizleme operasyonu aynı gün yapılabilir.

Petek temizliği ustalarımız ile montaj hataları araştırılır, sorun bulunur, kirlilik ise temizlenir, yanlış bağlantı varsa size bildirilir ve isterseniz bizim tarafımızdan düzeltilmesini isteyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

0532 736 48 79 TIKLA ARA