Ümraniye cihazlı tesisatçı kaçak su tespiti konusunda uzmandır. Kamera sistemleri kullanarak su sızıntısı nerde ise noktasal tespit eder. 0216 612 55 90 dan firmamıza ulaşabilirsiniz.

Ümraniye cihazlı tesisatçı olarak kızıl ötesi sinyallerin araştırma ve teşhis konulmasındaki faydalarını sürekli görmekteyiz. Örneğin musluk suyu normalde az akıyordur ve biraz bulanıktır. Biz o bölgeden başlarız ve fayans arkasındaki boruyu cihaz ile hemen görürüz. Gerisi tamamen bar basıncını ölçmekte ve azalan kısımlarda biraz daha analiz yapmakta yatmaktadır. Bunu geleneksel yöntemler bu derece kusursuz yapamazsınız ve biz işimizde iddialıyız.

Cihazla su kaçağı bulma

Ümraniye cihazlı su tesisatçısı olarak gelişmiş cihazlardan destek alarak uzun sürede bitirilecek işleri bir iki saatte tamamlamaya devam ediyoruz. Servis elemanlarımızın görevlerinden bir tanesi de batarya kontrollerin yapılmasıdır. Batarya içine zamanla kireç ve bazı maddeler girebilir filtre yani suyun döküldüğü kısımdaki elek dediğimiz hazneyi tıkayabilir. Buradaki parçanın her sene mutlaka değiştirilmesini öneriyoruz ve bu yapılmazsa atık iyice çoğalacak ve suyun akışını zamanla yavaşlatacak şekle dönüştürebilir. Ayrıca su kirliliğini de test etmekte fayda var. Filtre değiştirildiği halde sorun düzeltmemiş ise kaçak da olabilir. Cihazlarla kontrol etmemizde fayda var.

Ümraniye cihazla su kaçağı bulma olarak günler sonra değil aynı gün hizmet veriyoruz. Bulaşık makinelerinin birkaç metre olan atık hortumu vardır ve bu tesisat içinde ne kadar az atık birikimi varsa makineye bir o kadar nadiren geri dönüşler olacaktır. Fakat bina gider içinde maddeler bir türlü gitmiyorsa sorun makinenin randımanlı çalışmamasını bile sağlayabilir. Buda bir atık tesisatı sorunudur ve ana problem gider hattındaki tıkanmadır. Makinenin gider borusu çıkartılır ve içine kanal açıcı cihaz gönderilir, tazyikli su basılarak hat rahatlatılır ve bu işlem 1 saat içinde bile tamamlanabilir.Ümraniye cihazlı tesisatçı işletmesi olarak evinizi korumaya almanızı ve tesisatlarınız üzerinde baskı yada şüphelendiğiniz durumlar olduğunda bile mutlaka bizleri aramanızı öneriyoruz.

ümraniye cihazlı tesisatçı

Bir cevap yazın

0532 736 48 79 TIKLA ARA