Ünalan su kaçağı tespiti yapan tesisatçı firmamızda kırmadan su kaçağı bulma kameralı sistemlerle yapılmaktadır. Üsküdar tesisatçı firmamız aynı gün içinde Ünalan mahallesinde hizmetinizdedir.

Ünalan Su Kaçağı Cihazlı Tesisatçı

Ünalan su kaçağı tespiti işlemlerinde tadilatı en aza indirecek formüller ile kaçak su bulma gibi girişimlerimiz vardır. Sürekli beton içini sıvı anlamında besleyen üniteler genelde sıcak veya soğuk boru sistemlerinden taşan sıvılardır. Bir duvarda kabarma problemini oluşturan belki kombideki suyun bu gibi problemler ile çıkması olabilir ve eğer sıcaklık gibi faktörler varsa sırf bu iş için üretilmiş olan termal cihaz teknolojisi ile anlamak ve bunu da kızıl ötesi sinyaller ile fark etmek o kadar da zor değildir. Ünalan su kaçağı bulma ısı faktörlerindeki ayrımlar ve değişimlerin renk paletleri ile izlendiği termal cihazları kullanır. Rakamlar ile de desteklenen ve hangi yüzeye yaklaşıp yarım metre gibi mesafeden tutulması ile arkasındaki tüm durumu röntgen cihazı gibi görünmesine imkan tanıyor. Klasik fikirler ile su sızıntısı önlemek biraz yanlış olacak ve maddi olarak tadilat ve kayıpları artıracağı açıktır. Daha işe yarar ve sonucu bir an önce net olarak ortaya koyan sistemler ise daha işe yarardır. Nasıl lavabo içine dökülen suların yani her lavabo kullanımında alt katınızdaki aynı bölümün tavanından itibaren damlamakta olan sular nedeniyle problem yaşıyorsanız bizleri arayın. Lavabo dar olsa bile oraya sığmada birkaç çeşit kamera kullanabiliriz ve net görüntüler işimizin daha az masraf yani hasarı düşük olacağı anlamına gelmektedir.

Ünalan su kaçağı tespiti ile alt komşuya sızıntı anında tesisat kaçağını anlamanın pratik yollarından yalnızca birkaç tanesi sizlerle paylaşıldı. Belki binanızda izolasyon veya derz kaçağı da olabilir ve araştırılması için bizleri arayın.

Ünalan Su Kaçağı Tespiti

Bir cevap yazın

0532 736 48 79 TIKLA ARA