Üsküdar bahçelievler tesisatçı olarak cihazla su kaçağı bulunur, robotla tıkalı gider açılır ve petek temizliği özel makine sistemleri kullanarak yapılır. Farkımız kullandığımız tesisat teknlojisi ve yılların birikimi Çözüm Merkezi Üsküdar şubesi size bir telefon kadar yakın.

Emekli ikramiyemiz, birikmiş paralarımız yada kredi çekerek satın aldığınız evlerinizdeki tesisatların sağlam olup olmadığını biliyor musunuz? Peki bir evin değerini düşürebilecek yada stabil şekilde kalmasını sağlayacak bir konu başlığı olduğunu? Üsküdar bahçelievler tesisatçı iletişim numaralarımızı arayarak, bizlere yaşadığınız tüm tesisat problemlerini anlatabilir ve kısa zamanda sizlere gelerek yapılması gereken işlemleri gerçekleştirmemiz mümkün olabilir. Unutmayın dişlerinize ne kadar değer verir, bakımını yaptırırsanız uzun ömürlü kullanırsınız. Tesisat boruları, lavabolarınız, musluk ve tuvalet giderlerinizi de bu şekilde kullanabilmeniz için ne durumda olduklarını öğrenmek ve onarım yada bakım gibi işlemler için bizleri tercih edebilirsiniz.

Üsküdar Tesisat Ustası

Bahçelievler tesisatçı ustalarımızın yaptığı çalışmalardan bir tanesi olan duvarlarınız yada üzerine bastığınız fayansların alt kısmından geçen borulardan gelen su sızıntıları üzerine konuşmak istiyoruz. Bundan uzun seneler önce, bu vakalar yine vardı ve ustaların ellerinde şu andaki teknolojik imkanlar maalesef yoktu. Peki yapılan genelde ne idi bunu anlatalım. Duvarlara ses dinleyici bir alet takılır ve sızıntının nereden geldiği anlaşılması çalışılırdı. Tahmin üzerine hareket edilir ve balyoz gibi aletler ile bir miktar tadilat işlemleri yapılırdı. Borulara ulaşılır ve bakım yapılır fakat bunun yanında gereksiz ve alakası olmayan çok sayıda sayı da hasar binanıza verilebiliyordu. Peki şu anda tesisatlarınızın nereden geçtiğini bilmediğimiz halde nasıl bir çalışma yapabiliriz. Öncelikle ses ve görsel iletişim üzerine adımları Üsküdar bahçelievler tesisatçı ustalarımız gerçekleştirebileceğini belirterek, detayları anlatalım. Su sızıntıları her zaman insan kulağı ile duyulamayabilir ve dikkatlice duvarın iç yapısı incelenmesi gerekir. Ses analiz araçlarımızı kullanan teknikerimiz, kulaklığına ve cihazın ekranına gelen bilgiler ışığında bazı işaretlemeler yapar. Bu işlem bittiği zaman ise termal kamera ekipmanımızı kullanma zamanımız geldi demektir. Röntgen cihazı olarak da tanımlayabiliriz ve tesisatlarınızın nereden geçtiğini öğrenmemiz ve sadece sorunlu bölgeleri teşhis için önemlidir. Sadece su sızdıran borunun varsa onarımı yoksa yenisi ile değişiminin yapılması, evinizdeki duvar ve fayansların en az tahrip olacak şekilde işlemlerin tamamlanması sizce de önemli değil mi?

Üsküdar bahçelievler tesisatçı firmamız sadece su kaçakları değil, klozet ve tuvalet tıkanıklıkları, petek ısıtmaması, musluk ve lavabo su sızdırması yada tıkanıklarından, tesisat borularınızdaki hasarları gidermek adına çok sayıda işlemi yapabilecek kapasitede ve tecrübe yer alıyor. Bizleri arayın ve gerekli bilgileri alınız. İyi günler dileriz.

üsküdar bahçelievler tesisatçı

Bir cevap yazın

0532 736 48 79 TIKLA ARA