Üsküdar cihazı olan tesisatçılar sayesinde su kaçakları , tıkanıklıklar kırmadan dökmeden yer tespiti yapılır kameralı sistemle görüntüleme servisi verilir. Üsküdar tesisatçı teknolojik cihazlarla kaçak tespit ve tıkanıklık açma çalışmaları dışında tüm tesisat problemlerini gidermekteyiz.

Üsküdar su kaçağı cihazı olan tesisatçı ile noktasal su kaçağı bulma ve tamir işlemlerini yaptırabilirsiniz. Bir telefon kadar size yakınız 0216 612 55 90 dan bize ulaşabilirsiniz. Daireden alt kata olan su akıntı problemi hepimizin başına gelmiştir bu tür tesisat arızaları evin kırılıp dökülmesine ve tesisat yenilenmesine bağlı yüksek fatura maliyetlerine neden olur.

Üsküdar Cihazla Su Kaçağı Bulma

Üsküdar cihazı olan tesisatçılar çürüyen su borusunu onaran firmadır. Kireçlenen, paslana su borusunda iç temizlik yapılması yani ilaçla yıkanması pek çok sorunu ortadan kaldırabilir. Bunlar su tesisatındaki dolaşımdaki suyun az akmasına neden olabileceği gibi sızıntılar da aynı etkiye sahip olabilir. Su kaçağı cihazı kaç para, tamir, onarımı gibi işlemlerde tarifeli rakamlarımızın olduğunu ve son model cihazları kullandığımızı eklemek istiyoruz.

Üsküdar su kaçağı cihazı olan tesisatçılar su sızıntısı tamirinde tamir sıvıları kullanan firmadır. Fayansı kırmadan kaçağı hatasız bulmak zor değildir. Ses takibi yaparız. Bir balonun içini su ile doldurup iğne ile deldiğiniz tazyikli su akıtacaktır. Su borusunda ise bundan çok daha fazla gürültülü sıvı çıkışı olur, çünkü basınç daha yüksektir. Hep duyulacak kıvamda değildir. Fakat akustik dedektör ile duyulacak hatta çevredeki gürültüleri de engelleyecek bir periyot içerisinde yerini saptıyoruz. Yeniden sızıntı yapmaması için doğru alanları su kaçağı izlemek teknikleri kullanarak işaretliyoruz. Kalemle belirtilen bölgeyi küçük alan kaplayacak şekilde matkapla kırıyor ve su kaçağı bulan firmalar olarak ek parça takar, kaynak yapar ve ne yapar eder daha az tadilat masrafı çıkartacak işlemleri sonuca bağlayabiliriz.

Üsküdar cihazı olan tesisatçılar ses izleme tekniği kullanmaktadır. Bahsettiğimiz ses tekniğinden farklı olarak lavabo suyunun nereden akmaya başladığı gibi konularda kameralı su kaçağı tespiti ekipmanının kullanılması sonucunda gider içindeki tüm sızıntı yerleri dikkatlice taranabilir. Parmak kalınlığında kamera ve onu derinlere ulaştıracak kablo ile yine duvar kırma derdine son veriyoruz ve su kaçağı bulan tesisatçı evin içinden atık, tuvalet kokusu geliyor gibi sayısız durumlarda yardımcı olmaktadır.

 

 

üsküdar cihazı olan tesisatçılar
0532 736 48 79 TIKLA ARA