Üsküdar cihazla su kaçağı bulma firmamızda termal kamera , akustik dinleme ve su tesisatı test pompaları kullanarak hizmet verilmektedir. Üsküdar tesisatçı çağın en yeni teknolojisini kullanarak hizmet vermektedir.

Üsküdar Su Kaçağı Bulma

Cihazla su kaçağı bulma vazifemizde doğal gaz ile çalışan kombilerin arızalı duruma geçmelerini sağlayacak bazı su sıkıntıları da vardır. Sıcak suya ait olan batarya kısmını açıyorsunuz ve az aktığını görüyorsunuz. O anda kombiye giderek arıza kodu yazan kısmın anlamını kombiye ait kitapçıktan baktığınızda su basıncı kaybı hatası olduğunu görüyorsunuz. Kombi yeterince temiz su alamıyor olabilir. Siz de bataryaları bu ihtiyacın üstünde kullanırsanız zaten ortaya önemli bir sorun çıkıyor demektir. Üsküdar cihazla su kaçağı bulma uzmanlarımız bu tür olaylarda ayrıca elinizin ulaşabileceği tüm yüzeylere sürterek, ıslaklıklar var mı bakmanızı istiyor. Bunlar bir belirtidir ve eğer hava kalitesi de düşmeye başlamışsa daha fazla dikkatli olmanız gerekiyor demektir. Kırılgan ve içi çürümeye başlamış bir tesisat borusu içindeki suları yavaş yavaş dışarıya verecek şekilde problemi oluşturmuş ise zamanla bunu algılayacak olan kombinin su haznesi de tam dolmayacağı için tam ısıtamayabilir. Su eksikliği olan bir kombi kendisini kapatacaktır. Bu aslında petekler ve bataryalara ilişkin sıcak su ihtiyacınızın karşılanamaması ve soğuk günler geçirmeniz anlamına gelir. En birincil yapılması gereken kombiye ne kadar tesisat bağlantısı varsa incelemektir. Sıcak ve soğuk suların geçtiği kanalları kastediyoruz ve problemi fark etmemiz çok uzun zaman almaz.

Üsküdar cihazla su kaçağı bulma yardımları ile duvar içlerine yol almış sularla ilgili biz tesisat borusunu ve ilgili ıslak yüzeyleri sadece elimiz ile değil cihaz (termal kamera) ile gerçekleştirdiğimiz için sızan kısmı da görebiliyoruz. Sizce bu teknolojiyi kullanan bir firma gereksiz yere matkap ile çoğu yüzeyi delebilir mi?

Üsküdar Cihazla Su Kaçağı Bulma

Bir cevap yazın

0532 736 48 79 TIKLA ARA