Üsküdar İcadiye tesisatçı firması olarak kırmadan su kaçağı tespiti , petek temizleme ve robotla tıkanıklık açma işlemlerini yapmaktayız. Aynı gün içerisinde Üsküdar İcadiye tesisatçı olarak Üsküdar semtine servisimiz mevcuttur.

İcadiye Tesisatçı Telefonları

Üsküdar İcadiye tesisatçı kombide su basıncını düzelten dengeleyen su kaçağı tespiti servisidir. Kombi su basıncı yükselmiyor neden? Sıvı kayıplarında manometre değerinde düşüş olur. 1,5-2 bar arası normaldir. Kombi su kaçağının olduğunun belirtisi genelde 1’in altına düşmesi ile olur. Binanızda termal kamerayla duvar, zeminleri tarar ve sıvı kaybı olan tesisatı buluruz. Test pompası ile ne kadar küçük veya büyük olduğunu basınç değerlerini tekrar ölçümleyerek bularak, detektör ile yerini saptayıp tadilat veya buna gerekli olmayan durumlarda onarım sıvıları ile sorunu yok edebiliriz. Üsküdar İcadiye tesisatçı kalorifer radyatörünü yerinden sökmeden petek temizliği yapan servistir. Kaloriferin ısıtmadığı odalar için tesisatta kırmadan araştırma yapan firmamızı mutlaka tercih ediniz. Kombi var veya yok mutlaka cihaz, tesisat, kirlilik durumlarına bakılarak sorunların bulunması gerekir. Bazen 120 metrekare evde 80’lik tesisat döşenmiştir ve tesisat hatası yapılmıştır, bazen ise kalorifer suyu kirli ise kanaldaki maddeleri solüsyon temizleyici ile çekilerek alınması gerekir. Güçlü su motoru sayesinde tesisat içindeki sıcak su dolaşım oranındaki eksilmeyi kireç, pas gibi maddeleri alarak eski haline getirmekteyiz.

Üsküdar İcadiye tesisatçı tıkanan lavabo için kanal temizleme makinesi kullanan servistir. Lavabo pimaşının içini temizleme atık su hatlarındaki kameralı gözlem ile başlar. Tüm sistemdeki sorunları bulur ve lavabo atık su borusunda yıkama işlemleri yaparız. Basınçlı su makinesiyle tıkanıklık açma veya robot cihazdaki teli kullanarak daha uzak alanlara da erişerek atıkları parçalarız. Bütün halde durmayan atıkların daha kolayca kanalizasyona geçmesini tetikleriz.

 • Üsküdar İcadiye tesisatçı
  Üsküdar İcadiye tıkanıklık açma
  Üsküdar İcadiye lavabo açma
  Üsküdar İcadiye tuvalet açma
  Üsküdar İcadiye gider açma
  Üsküdar İcadiye kanal açma
  Üsküdar İcadiye pimaş açma
  Üsküdar İcadiye tıkalı gider açma
  Üsküdar İcadiye su kaçağı tespiti
  Üsküdar İcadiye kameralı su kaçağı tespiti
  Üsküdar İcadiye su kaçağı bulan tesisatçı
  Üsküdar İcadiye su kaçağı bulma
  Üsküdar İcadiye petek temizliği
  Üsküdar İcadiye petek temizleme
  Üsküdar İcadiye kombi petek temizliği
  Üsküdar İcadiye kombi petek bakımı
  Üsküdar İcadiye kombi bakımı
  Üsküdar İcadiye robotla tıkanıklık açma
  Üsküdar İcadiye tuvalet açan tesisatçı
  Üsküdar İcadiye lavabo açan tesisatçı
Üsküdar İcadiye Tesisatçı
0532 736 48 79 TIKLA ARA