Üsküdar kameralı tesisatçı firması olarak kameralı su kaçağı tespiti , kameralı tıkanıklık açma ve tıkalı gider açma hizmeti vermekteyiz. Üsküdar kameralı su tesisatçısı olarak aynı gün içerisinde Üsküdar semtine servisimiz bulunmaktadır.

Üsküdar Cihazlı Tesisatçı

Üsküdar kameralı tesisatçı zararsız yıkama solüsyonlarıyla petek temizliği yapan firmadır. Soğuyan peteği ısıtmak için binanızda birkaç aşamalı sorunların tespiti yapılmaktadır. Cihaz, sıcak su tesisatı dolaşım hatalarını inceleme ve petek kirliliğini kontrol eden temizleyen firma olarak sorun nerede ise çalışmayı o yöne ilerletiriz. Su kaçağı bulan tesisatçı sıcak su ve basınçlı devir daim makinesiyle beraber solüsyon aktarımı yapılan peteğin soğumasına neden olan kireç, pas, tortu, su taşı gibi tüm maddeler çözülür ve sistemden çekeriz. Sıcak ve daha fazla ısı, sıcaklık yayan petekleri gün içinde elde edersiniz. Üsküdar kameralı tesisatçı demir su tesisatındaki kaçağı kimyasal ile kırmadan onaran firmadır. Plastik ve farklı tesisatlar içinde çözümlerimiz vardır. Cihazlı tesisatçı ana konu cihazlarla kırmadan incelemeyi hedefler. Çürüyen demir su borusunu bulmak için dairenizdeki tüm su tesisatlarına ilişkin basıncının ölçülmesi yapılır. Bunu yapıyoruz çünkü yan, üst dairede su kaçağı var ve sizi etkiliyorsa yanlış daireden başlamamış oluruz. Ardından ses detektörleriyle su kaçağı tespiti dinleme yapılarak ilgili bölge bulunur. Kameralı tesisatçı duvar, fayans içindeki demir su tesisat kaçaklarında işaretlenen kısım kırılıp onarım imkanı olduğu gibi su tesisatına onarım sıvıları da eklenerek tamirat yapılabilir.

Üsküdar kameralı tesisatçı garantili tuvalet gideri açıcı makine kullanan tıkanıklık açma servisidir. Tuvaletin tıkanması önlenebilir mi? Eğim açısı, gider borusu doğru döşenmiş ise içinin temizliği sorun değildir. Ama tesisat hatası varsa yine tıkanma yapabilir. Robotlu su tesisatçısı boru altında boşluk varsa çökme yapabilir ve daralabilir. Kanalın içinden görüntü alıp, problemli gider içini makineyle temizleme işlemlerini ekiplerimiz robot cihaz ünitesi ile yaparak kanallardaki tüm sorunları ortadan kaldırmaktadır.

Üsküdar Kameralı Tesisatçı
0532 736 48 79 TIKLA ARA