Üsküdar Mimar Sinan tesisatçı firması olarak tıkalı gider açma , kombi petek temizliği ve kameralı su kaçağı tespiti hizmeti vermekteyiz. Emir Tesisat olarak aynı gün içerisinde Üsküdar semtine servisimiz bulunmaktadır.

Mimar Sinan Tesisat Tamiri

Üsküdar Mimar Sinan tesisatçı klozet rezervuarı arızasını onaran su kaçağı tespiti firmasıdır. Su kaçağı bulma küçük gibi gözükebilir ama rezervuar suyu kaçağı yüksek gelen faturanın nedeni olabilir. Su kaçağı bulan tesisatçı sürekli akar ve onarımı da aslında basittir. Su kaçıran boru veya iç aksamdaki suyu tutması gereken parçaları kontrol ederek, gerekirse rezervuar şamandırayı değiştirme işlemleri ile klozet su kaçırmasını kırmadan onarım işlemlerini yapabiliriz. Üsküdar Mimar Sinan tesisatçı profesyonel banyo gideri açma teknikleri yapan servistir. Banyodan su gitmiyor ne yapmalıyım? Bizi hemen aramalısınız. Kıl, saç yumağı zaten küçük olan gider içinde sıkışmış ise oraya hangi banyo gider açıcı ilaç dökseniz de kalıcı etkiyi pek sağlayamazsınız. Tuvalet açma bahsettiğimiz atık türü ve farklı türlerdeki sorunları banyo pimaşında kırmadan tıkanıklık açma servis olarak kamerayla araştırıp, duruma göre basınçlı su makinesi kullanarak tıkanan gideri yıkama açma işlemleri veyahut profesyonel robot cihazdaki açma telleri ile sistemdeki kirliliğin kanalizasyona akmasını sağlayabiliriz. Banyo gider tıkanıklığı açma, duvarı, gider borusunu kırmadan açma servis olarak bu uzman çalışmaları öneriyoruz.

Üsküdar Mimar Sinan tesisatçı yerden ısıtma tesisatında temizlik yapan petek temizliği servisidir. Kombi petek temizliği sökmeden, kırmadan yerden ısıtma tesisat temizliği için bize modelin ne olduğunu telefonla söylemeniz gerekli. Kombi bakımı zeminden ısıtma olduğu için birkaç saatte soğuk suyu ısıtarak sıcak su yayabilen bu tesisat içindeki kirlenmeleri özel solüsyonlu sıvılar ile almamızdan sonra ısıtılan tesisat suyunun daha iyi seviyede, daha çok tesisata yayılmasını sağlıyoruz. Petek temizleme yerden ısıtma tesisatı soğuk, ılık kalıyor gibi sorunların nedeni tesisat bağlantı problemleri de olabileceği, cihaz arızası olasılıkları gibi konularda da ekibimiz araştırma yaparak sorunları çözebilir.

Üsküdar Mimar Sinan Tesisatçı
0532 736 48 79 TIKLA ARA