Üsküdar Murat Reis tesisatçı firmamızda kameralı su kaçağı tespit cihazları , kanal tıkanıklığı açma robotları kullanılarak profesyonel su tesisatçısı servisleri vermekteyiz. Üsküdar tesisatçı geçmişin bilgi birikimi günümüzün tesisat teknolojisi ile hizmet vermektedir.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Üsküdar Murat Reis tesisatçı ile görüntülü su tesisatı analizleri yapılmaktadır. Söz gelimi basınç pompası kullanılarak şebeke suyunun sızdırıp sızdırmadığını anlayabiliriz. Bunu yalnızca soğuk su borusu kaçak kontrolü için yapabilmekteyiz ve binalara da zararı dokunmaz. Bir batarya veya sıcak su sızıntısı gibi problemler için daha farklı cihazlar ile yine zararsız problem bölgesini bulabilmekteyiz. Üsküdar Murat Reis su tesisatçı ekipleri birer sıcak su tesisatçısı kırmadan kaçak bölgesi bulma özelliğine sahip oldukları için özellikle ısı göstergeleri yardımı ile betonlardaki hatlara ait sistemleri analiz edebilmektedir. Şu andaki teknolojik donanımımız ile petek arkası duvarda sızma olup olmadığını anlamak, mutfak betonu ıslanma problemini gidermek için o bölge üzerinde ne kadar alakalı sıcak su geçen hat varsa kontrolünü yapabilmek vardır. Burada kastımız sızan suyun beton içindeki oluşturduğu ısı farklılığıdır. Ayrıca boru içlerine yönelik de ısı ölçümlerini dıştan yapabildiğimiz için kırılarak hangi boruda hasar varsa yalnızca o bölgede müdahale etme fırsatımız oluyor.

Üsküdar Murat Reis tesisatçı firmamız son teknoloji ile su kaçağı tespiti yapabilmektedir. Konumuzda sarf etmediğimiz bir diğer alaka ise atık su sızmalarında hasarsız tespit yapabilmektir. Burada öne çıkan cihaz ile bildiğimiz kameraların daha küçük boyutlu olanları ve robot sistemimiz ile kanalların içlerinden görüntü alınarak en alakalı tespitlerin yapılabilmesi vardır. Kırmadan bina içindeki kokuların nereden geldiğini anlamak ve apartmanda yaşanan bu tür sorunlara tam bir çözüm bulabilmek amacıyla bizleri şu anda arayabilirsiniz.

Üsküdar Murat Reis Tesisatçı
0532 736 48 79 TIKLA ARA