Üsküdar pimaş boru tıkanıklığı açan servisler olarak kırmadan dökmeden kameralı robot cihazlarla pimaş boru açma hizmeti vermekteyiz. Çözüm Tesisat olarak aynı gün içerisinde Üsküdar semtine servisimiz bulunmaktadır.

Üsküdar Pimaş Boru Tıkanıklığı Açan Tesisatçı

Üsküdar pimaş boru tıkanıklığı açan servisler tıkanan lavabo gider süzgecini kırmadan açan firmadır. Lavabo gideri sökme, takma yapmadan kanal içlerinden önce görüntü alıcı makineler ile gözlenerek sorunların hasarsız saptanması ve atığı yerinden edecek, pimaş açma içlerinden başlayarak uzakta kalan tıkanmaları bile zararsız, tadilatsız açan makineler kullanmaktayız. Lavabo gideri açma su kaçırıyor gibi sorunlarda dahi problemi görerek ve isterseniz delillerini sizlere göstererek ne yapılması gerektiğini sizlere anlatıyoruz. Üsküdar pimaş boru tıkanıklığı açan servisler lavabo gider kokusunu önleyen firmadır. Evye gider montajı, sökme, takma, temizleme, açma işlemleri için bu hatların içine kamerayla bakarak gerekirse söküyoruz. Zaten lavabo altında dikkatlice yapıldığında sorunsuz alınabilecek parçadır. Bu işin kolay kısmıdır. Biraz uğraştırıcı olanı beton arkasındaki kalan pimaş boruları açma yazabiliriz. Lavabo gideri nasıl temizlenir? Lavabo giderlerini açan temizleyen yay aparatlar vardır ve cihazsız olanları risk taşır, kırma dökme, tesisatta çatlak oluşturma riski vardır. Biz daha gelişmiş çelik malzemeli olanı makinemize takar ve ilerletiriz. Kanaldaki atıkların konumları da belli olduğundan o alanda çalışma yapar ve uzaklaştığı zaman çalışmayı bitirir gereksiz uzatmayız.

Üsküdar pimaş boru tıkanıklığı açan servisler cihazlı lavabo gider açıcı cihaz kullanmaktadır. Gıda artıkları, saç, sakal, peçete kalıntıları, temizlik kalıntıları ve daha nice cisimleri pimaştan kanalizasyona ulaşıncaya kadar gitmesini sağlıyoruz. Pimaş boru tıkanması açma bu sayede lavabo gider koku önleyici gibi masraflar yapmanızın da önüne geçmekteyiz. Daha klasik ve ucuz türdeki servis çalışmaları ile kısmi ve kısa süreliğine sorunları ötelersiniz. Pimaş tıkanıklığı açma bizim tarifelerimiz kampanyalı ve robot cihazın fonksiyonları arasında yabancı cisimleri geri çıkartma işlemleri ve birbirinden işlevli 20’den fazla aparat ile en üst düzey temizleme işlemleri vardır.

Üsküdar Pimaş Boru Tıkanıklığı Açan Servisler
0532 736 48 79 TIKLA ARA