Üsküdar pimaş yıkama hizmetleri veren tesisat firmamızda pimaş temizleme , robotla gider açma , kanal açma servisleri verilmektedir. Üsküdar tesisatçı pimaş açma ve yıkama konusunda aynı gün hizmetinizdedir.

Pimaş Yıkama ve Açma Hizmeti

Pimaş tıkanması durumunda tanıdıklarınız yada internetteki bazı sitelere soru göndererek cevap bulup denemeler yaptığınız oluyor mu? Bazı örnekler vereceğiz ve kendi tekniklerimizi de yazacağız. Kıyaslaması tamamen size kalmış. Yazımız okumaya değer bilgiler içeriyor. Üsküdar pimaş yıkama çeşitli lavabolar için üretilmiş reklamı da TV’de yer alan bazı ürünler vardır ve benzer ürünler lavabo, tuvalet, küvet içinde kullanılabiliyor. Direk gider içine döküp musluğu açıp deniyorsunuz ve köpürdüğünü görünce “kesin tıkanıklık gidecek” şeklinde düşünmeniz sağlanabilir. Bu ürünlerin ana amacı yoğun atıklar değil küçük ve yeni başlayanlar arasında bir miktar parçaları azaltmak, hafif yumuşatmak amacı vardır. Atıkları tamamen çıkartabilecek güçte değildir.

Üsküdar pimaş yıkama tesisatçılar sert metalden üretilmiş uç kısmındaki döner başlık ile atığı paramparça yapabilecek olan kanal açıcı yada diğer ismi ile robot cihazı kullanır ve hızlıca çözüm üretilir. Lavaboda olduğu gibi atık su varsa ilk önce pompa ile suyun gitmesi sağlanır ve gider halkası kaldırılarak cihaz gönderilir, 30 metre en fazla ilerleyebilecek yapısı vardır ve yağ birikintilerden çeşitli atıklara kadar hepsine tek çare olarak kullanılabilir.  Üsküdar pimaş açma asla aşırı zamanınızı almayacağız. Hem atıkları, hem de kokuları aynı anda yok edip, 30-60 dakikada bile sonuç aldığımız oluyor. Çözüm merkezine tesisatı emanet edin ve biz de güveni asla boşa çıkarmayalım.

Üsküdar Pimaş Yıkama 99 TL

Bir cevap yazın

0532 736 48 79 TIKLA ARA