Üsküdar Robotlu su tesisatçısı firması olarak ilaçla petek temizliği , robotla tıkanıklık açma ve su kaçağı tespiti işlemlerini yapmaktayız. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Üsküdar semtine hizmet vermekteyiz.

Üsküdar Robotla Su Kaçağı Yapan Tesisatçı

Üsküdar Robotlu su tesisatçısı tıkalı lavabo borusunu kırmadan açan robot kullanarak tıkanıklık açma işlemi yapmaktadır. Lavabo pimaşına kamera ile bakarak sorunların görüntülenmesi, gıda, sakal, saç ne ise o maddelerin bulunması ve o alan içinde özel açıcı yayları uzatma çelik halatı ile ulaştırarak dıştan robot cihazın uyguladığı kuvvet ile lavabo betonu fayansı borusunu kırmadan açma işlemini almak ister misiniz? Üsküdar Robotlu su tesisatçısı bina tesisat aksesuarı yenileme ve cihaz kullanarak su kaçağı tespiti çalışmaları yapan firmadır. Banyo suyu ısınmıyor ise kombi, ısıtma sistemlerinde arıza söz konusu olabilir. Kombideki su basıncının 1 barın altına düşmesi ile bu seviyeyi eski haline getirerek tekrar denemeler yapılabilir. Kombi basıncı normal değerde ise bataryadan kaynaklı problem de olabilir. Banyoda sıcak su problemini onaran, tamir eden İstanbul firmamız ile araştırma yapılmasını isteyebilirsiniz. Bazen sıcak su tesisatında kaçak varsa onu bulan özel termal kamera ile sızıntı noktalarını bularak onarım da yapılması gerekebilir.

Üsküdar Robotlu su tesisatçısı kimyasal solüsyon ile petekleri sökmeden temizleme yapabilir. Basınçlı su makineleri ile radyatörü, kaloriferi sökmeden petek temizliği yapma işlemi birkaç saatte tamamlanabilir. Solüsyon sıvıları ile peteğe yerleşmiş ve peteğin ısınmasında engel oluşturan ana neden kireç, pas, tortu, çamur ve daha nice nesnelerin çözünmesi sağlanır. Demir dökümlü, alüminyum, merkezi, yerden ısıtmalı petekleri kırmadan yıkamak için 45 dakikalık işlemin ardından yoğun şekilde kirleri alıp, temiz su aktarımını yaparız. Peteği temizlerken kombiye bakım yapabilecek İstanbul tesisat firmasıyız. Problemleri aşmak için bize danışınız.

Üsküdar Robotlu Su Tesisatçısı
0532 736 48 79 TIKLA ARA