Evinizin kırılmasını istemiyorsanız selami ali su kaçağı tespiti yapan tesisat firmamızı aramanız gerekir dinleme cihazı ve kamera sistemi ile noktasal kaçak su bulma servisi veriyoruz. Üsküdar tesisatçı olarak gelişmiş kaçak tespit cihazları ile aynı gün içinde hizmet veriyoruz.

Üsküdar selami ali su kaçağı tespiti yeri belli olmayan su kaçaklarını kırmadan bulan servistir. Sürekli tesisattan akan suyu bulmak için özel analiz makineleri geliştirilmiştir. Su arızası eğer şebeke hatlarından kaynaklı ise basınç makineleri ile kesin olarak hangi daireye ait olduğunu bulurken, yer tanımlama da yine kırma dökme olmadan selami ali su kaçağı bulan tesisatçı usta olarak hassas farklı cihazlar kullanmaktayız.

üsküdar selamiali su kaçak tespit

Üsküdar selami ali su kaçağı tespiti yeri bilinmeyen su sızıntılarını cihazla bulan servistir. Yeri bilinmeyen su borusunda su sızıntısı tespiti yapmak örneğin alt kata akan su sorununa çözüm için tesisata test pompası takarız. Şüpheli dairelere ait tesisatlarda bu cihaz ile ölçüm yaparken dikkatli şekilde hangi daireye ait olduğunu bulur ve o daireye ulaşırız. Test pompasında sızıntı belli ise bunu yapar ve en çok tesisat döşenmiş olan mutfak, banyo, tuvalet gibi alanlarda dedektör, termal kamera ile araştırma yaparız. Örneğin, su vanasını açık bıraktık ve kombi vanasını kapattık su halen akıyorsa şebeke hattında kaçak var demektir. Kombi tesisatını araştırmak, kombi sızıntılarını bulmak için de termal kameralı cihazı yüzeylere tutarak tesisatın dıştan taranmasını yaparız. Ses takip ve termal kameralı su kaçağı bulan firmalar olarak her ikisi ile ortak ve kesin, hatasız bir noktayı bulup o alanda çalışma başlatırız.

Üsküdar selami ali su kaçağı tespiti fayansın altından giden suları bulan firmadır. Fayansın derz boşluğunda kaçak varsa her ıslanması ile su alt kata su sızıntısı şeklinde görülecektir. Macun çekilebilir ve özellikle fayans altındaki lağım borusunda kamerayla kaçak arama makinesi kullanarak itinalı olarak çözümler sunabiliriz.

üsküdar selami ali su kaçağı tespiti
0532 736 48 79 TIKLA ARA