Üsküdar Selimiye tesisatçı firması olarak kameralı su kaçağı tespiti , tıkalı gider açma ve petek temizleme hizmeti vermekteyiz. Çözüm Tesisat olarak aynı gün içerisinde Üsküdar semtine servisimiz mevcuttur.

Selimiye Cihazlı Tesisatçı

Üsküdar Selimiye tesisatçı gider borusunda eğim hatası, tesisat problemi bulan servistir. 45 derece açılarla aşağı yönlü olarak eğim verilmemiş, ucuz malzeme kullanılmış, çökme olan gider boruları ne yaparsanız yapın tıkanır. Atıkların rahatça ilerlemesi için bizler pimaş giderde tıkanıklık açma robotuyla açma işlemleri yapmaktayız. Atık parçalama telleri ve cihazın uyguladığı güç ile çok güzel sonuçlar alabiliriz ve bunu bir, iki saatte tamamlıyoruz. Bahsettiğimiz gider borusunu devamlı tıkayan tesisat problemleri için kameralı, detektörlü taramalar sonucunda sorunu bulup, mantıklı kararlar alarak bu problemlerin de aşılmasını sağlayabiliriz. Üsküdar Selimiye tesisatçı tesisata zarar vermeden ilaçla radyatör petek temizliği yapan servistir. Radyatörü ne soğutur? Toz yumakları, kireçlenme ısınma ve soğuma arasında geçişlerde ürer ve iç tabakayı doldurarak sıcak suların bu bölgelere geçmesine neden olur? Radyatör soğuması nasıl düzelir? Özel kırmadan radyatör yıkama temizleme makineleri kullanarak radyatör içinin ilaçla yıkanması işlemleri yapılır. Kirlilik miktarı bu cihazlardaki solüsyonlarla çözülerek filtre kısmında sıkıştırılarak temiz su eklenir. Sıcak suyun radyatör içinde geniş alanlara ulaşması ile sıcaklık yayılımı artarak ve enerji tasarrufu yapma hedefinizin önünü açmış olacağız.

Üsküdar Selimiye tesisatçı evin zemininden su gelmesini bulan su kaçağı tespiti firmasıdır. Evin zemininden su geliyor ise zemin içindeki su tesisatında kaçak olabilir. Hemen termal kamera ile bakıp su sıcaklığını ölçeriz. Sıcak su ise bu cihaz nokta yerini bulur. Zeminde şebeke suyu kaçağı varsa ses detektörü ile sızdıran alanları sese duyarlı cihaz ve ekranındaki veriler ile bulup hemen onarma işlemlerine geçilir.

 • Üsküdar Selimiye tesisatçı
  Üsküdar Selimiye tıkanıklık açma
  Üsküdar Selimiye lavabo açma
  Üsküdar Selimiye tuvalet açma
  Üsküdar Selimiye gider açma
  Üsküdar Selimiye kanal açma
  Üsküdar Selimiye pimaş açma
  Üsküdar Selimiye tıkalı gider açma
  Üsküdar Selimiye su kaçağı tespiti
  Üsküdar Selimiye kameralı su kaçağı tespiti
  Üsküdar Selimiye su kaçağı bulan tesisatçı
  Üsküdar Selimiye su kaçağı bulma
  Üsküdar Selimiye petek temizliği
  Üsküdar Selimiye petek temizleme
  Üsküdar Selimiye kombi petek temizliği
  Üsküdar Selimiye kombi petek bakımı
  Üsküdar Selimiye kombi bakımı
  Üsküdar Selimiye robotla tıkanıklık açma
  Üsküdar Selimiye tuvalet açan tesisatçı
  Üsküdar Selimiye lavabo açan tesisatçı
Üsküdar Selimiye Tesisatçı
0532 736 48 79 TIKLA ARA