Üsküdar su kaçağı makineli tesisatçılar mı aradınız Çözüm Tesisat kameralı cihazla kırmadan su kaçağı tespiti ve onarım servisi vermektedir. Üsküdar su kaçağı cihazlı tesisat servisi almak için 0216 612 55 90 ı arayabilirsiniz.

Çözüm Tesisat evi kırıp dökmeden sadece arızalı bölgeyi bularak noktasal onarımlar gerçekleştirir. Bu sayede boş yere fayanslar kırılmaz ekstra tamir ücreti ödemek zorunda kalmazsınız. Üstelik yaptığımız onarımlar bir yıl boyunca garantilidir.

Üsküdar Cihazlı Tesisat Firmaları

Üsküdar su kaçağı makineli tesisatçılar kalorifer peteklerinin içini kaliteli kimyasal ve makine ile yıkamaktadır. Petek her ısınıp soğuduğu sırada kireç, petek içinde kalmış irili ufaklı maddeler oldukça üreyebilir. Kanaldaki kirlenme ileri düzeyde geldiğinde en uzaktaki petek ısınmıyor gibi sorunlar karşınıza çıkabilir. Makinemizin içerisine petek temizleyici kimyasal ekleyip petek temizliği işlemini su sızdırmaz hortumlar ile sirkülasyon yani temizlik sağlanıncaya kadar devam ediyoruz. Petek suyun renginde açılma ve berraklaşmaya başladığında bir dizi bakım, test ve peteklerin daha fazla ısıtmak için en iyi şartları hanenize getiriyoruz.

Üsküdar su kaçağı makineli tesisatçı kimi amatör ustalar için kabus olan tıkanıklık açma işlemlerinde başarılı sonuçlar almaktadır. Çekiç, pense, matkap gibi ekipmanlar ile kanalları temizlemenin yöntemi robot aygıttan geçmektedir. Apartmanın fosseptik gideri sürekli tıkanıyor, evdeki tuvalet taştı nasıl açılır, lavabo giderini temizleyen cihaz ve daha aklınıza ne kadar olası sorun geliyorsa ilk önce kamera takıp kanallara bakarız. Su bulanık durumda ise helezon yay takımına geçeriz. Robot aygıt bu tele titreşim vermeye başlar. Atıkları bir nevi pimaş içinden karıştırır. En ilerideki tıkanma oluşturan kanaldaki atıkları daha derine geçmesini sağlayarak sistemi temiz hale getiririz.

Üsküdar su kaçağı makineli tesisatçılar su sızıntısı tespit detektörü ile su kaçağı tespiti yapmaktadır. Fayans altından su sesi geliyor sorunu mu var. Fayansın altını hiçbir noktayı kırmadan ses detektörü ile dinleyebiliriz. Su tesisatını ilgilendiren ne kadar sıcak ve soğuk su sistemi varsa basınç testi uygulayıp ilgili cihaz değerleri ile sorunların var olup olmadığını ve boyutlarını analiz ederiz. Onarım için kimyasal takviyesi ve sızdıran su borusunu değiştirebilecek İstanbul su tesisat ustalarımız ile garantili sonuçlar alınmasına ne dersiniz?

üsküdar su kaçağı makineli tesisatçılar
0532 736 48 79 TIKLA ARA