Üsküdar tesisatçı olarak cihazla su kaçağı buluyoruz , robotla tıkanmış gider açıyoruz ve iyi ısıtmayan petekleri özel makineler ile temizliyoruz. Üsküdar halkı tarafından personelimize gelen bazı tesisat sorunları hakkında bilgi vermek istiyoruz. Bildiğiniz gibi lavabo sızıntıları karşımıza çıkabilecek sorunlar arasında yer alır. Lavaboların eskimesi, yıpranması, bazı sert maddeler yada metaller tarafından istenmeyecek şekilde hasar verilmesi gibi sebeplerden ötürü, su aktığı zamanlar bazı sızıntılar oluşabilir. Bunun önüne geçilmesi için ne yapmak gerekli ve hangi adımlarla başlanmalı dilerseniz, hemen açıklayalım.

Tesisatta Güvenilir Hizmetin Adresi

Üsküdar tesisatçı ustalarımız her zaman birebir parça değişiminden yana değiller ve onarımın olup olmamasını ilk aşamada inceleyeceklerdir. Lavabonuzun çatlak olan kısımları, su akıtılarak bulunur ve silikon ile kapatılmaya çalışılır. Silikon uygulanacak bölgenin temizlenmesi, kir yada yağ gibi lekelerinin olmamasına dikkat edilmesi gerekir. Her lavabonun çevresi ve yapısı aynı olmadığı için silikonun tam tutması açısından, silikonun uç bölgesindeki plastik bölge uygun şekilde kesilir. Buradaki amaç lavabo ile tam temas kurmak ve çatlakları tam olarak kapatabilmektir. Temiz bir peçete yada bez yardımı ile toz ve kirlerden uzaklaştırılmasını mutlaka yaptığımız işlemlerin başlangıcında yer alır. Silikon, silikon tabancasına yerleştirilir ve işlem yapılacak bölgeye tam uyumlu olacak şekilde yavaş ve düzgün bir şekilde enjekte edilmeye başlanır. Aşırı miktarlarda uygulanması hoş bir görüntünün oluşmasını engelleyeceğini unutulmaması gerekir. Silikon uygulandıktan sonra nemli bir bez yada peçete yardımı ile fazla olan kısmın kurumadan temizlenmesi ve fazlasının alınması önemlidir. Yaklaşık 6 saat boyunca silikonun su ile temas etmemesine riayet edilirse çatlaklar büyük oranda kapatılacak ve su sızdırma şikayetleri oldukça azalacaktır. Üsküdar tesisatçı firmamız tarafından bu işlemi yaptırabileceğiniz gibi evinizdeki diğer bazı şikayetleriniz hakkında da bizlere ulaşabilirsiniz. Örneğin balkon giderinizin suyu borulardan dışarıya atmaması, klozetinizin tesisatında sorun olması, lavabonuzun musluğunun su sızdırması, vanaların kapalı olduğu halde su sızıntı seslerini duvarların arkasında duymanız, kış aylarında özellikle peteklerinizin yeteri kadar ısıtmaması gibi şikayetleriniz için bizleri arayabilirsiniz.

Üsküdar tesisatçı ustalarımızın kullandığı son teknoloji ürünleri ile kaliteli bir hizmet vermek adına her türlü tesisat arızalarınızdan müşteri memnuniyetine önem vererek, olabildiği kadar dikkatlice, titizlikle çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz. 10 yıldan uzun süredir devam eden firma olarak çalışmalarımızdan elde ettiğimiz deneyim ile problemlerin kısa zamanda aşılmasını sağlayabiliriz. Bizleri tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

0532 736 48 79 TIKLA ARA