Üsküdar tıkalı mutfak giderini açan ustalar olarak kameralı robot cihazlarla kırmadan dökmeden kameralı mutfak gideri açma hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Üsküdar semtine servisimiz mevcuttur.

Üsküdar Tıkalı Boru Açan Usta

Üsküdar tıkalı mutfak giderini açan ustalar kırmadan kirletmeden sökmeden tıkalı pimaş açma işlemi yapmaktadır. Peteklerin alt kısmı ısınmıyor ise hava veya kireç gibi maddeler birikmiştir. Hava yan bölmeden tahliye edilebilirken, kireç, pas, tortu için bu mümkün değildir. Bu maddeler peteklerde durduğu sürece sıcak suyun geçmesine engel olur. Getireceğimiz cihaz maddelerin suda salınmasını, çözünmesini sağlar ve geniş filtre hacmine sahip cihazımız bu maddeleri çekecektir. Güçlü solüsyon ile yıkanan peteğin suyunu daha iyi ısıtmak mümkün olup, petek için reglaj ayarı, petek havasının alınması ve bir dizi bakımda bu çalışma ile sizlere sunulabilir. Üsküdar tıkalı mutfak giderini açan ustalar evde binada hiçbir yeri kırmadan tıkalı mutfak giderini açma yapan İstanbul firma servis ekibidir. Evde, binada su kaçağı belirtileri nelerdir? Nasıl anlaşılır? Tavanda sararma, pis kokuların gelmesi, su damlacıklarının görülmesi, küflenme gibi belirtiler görülür. İlk adım şebeke suyunda sızdırmazlık testleridir. Tesisattaki kaçakları gösteren test pompası ile basınç düşüşleri yaşanan sistemleri bulabiliriz. Bu yol ile tesisattaki kaçağı onaran kimyasal ilaç tamir sıvısı eklenebilir. Duvar alanlarında nokta yerleri bulmak istiyorsak detektör ile tararız. Su toplayan kurumayan duvar bölgeleri nem ölçme cihazı ile tararız. Avuç içi kadar minik alanlara kadar sorunlu kısımları azaltabilir ve tadilat gerekli ise bunun çok sınırlı kalmasını sağlayabiliriz.

Üsküdar tıkalı mutfak giderini açan ustalar lavabo açıcı kırmadan kanal açan robotla tıkanıklık açma işlemleri sunmaktadır. Taşan koku yapan lavabo için çözüm kanaldaki delinme ve atık birikme alanlarını kamera kullanıp araştırmayla başlar. Bazen yağlanmış giderler, atıklar temiz su kısmını geçmiş hava ile buluşmuş koku yapmış olabilir. Lavabo giderini evyeyi basınçlı su motoruyla yıkama robot cihaz açıcı yayıyla açma gibi işlemler metreler

Üsküdar Tıkalı Mutfak Giderini Açan Ustalar
0532 736 48 79 TIKLA ARA