Valide atik tesisatçı hizmetlerinde kameralı su kaçağı tespiti , robotla gider açma ve petek temizliği gibi profesyonel servis hizmetleri vardır. Üsküdar tesisatçı ile aynı gün servis hizmeti alamak için bizi arayınız.

Pro Tesisatçı Hizmetleri

Valide atik tesisatçı ekibimiz ile bataryalardan az akan sular, su sızıntısı olduğunu düşündüğünüz ihtimaller üzerinde duruyorsanız personelimiz buradadır. Metal veya plastik yapıda yer alan borular zamanla artık sulardaki tutma yeteneğini kaybetmeye başlar. Aslında tesisat sistemleri kurulurken 20-30 yıl gibi süreliğine kullanmak için yapılır. Fakat bazı hatalar bu sürecin daha erkenden dolmasına neden olabilir.

Valide atik tesisatçı ustalarımızın bataryalardan suyun pek akmaması veya az şeklinde görülmesine ilişkin bazı tespitleri bulunmaktadır. Boruda tıkanma varsa örneğin kireç artmaya başlamışsa su haliyle daha az akacaktır. Kireç, beyaz renkte yer alır ve boruların çaplarına yapışarak ve zamanla artarak iyice aşındırmaya gayret gösterir. Diğer olasılığımız ise bataryada arıza olması, belki bina girişindeki vanaların kapalı durumda veyahut yarı açıkta yer alması da olasılıklar arasında yer alır. Boruların iç çeperlerindeki kireçler de bir sıkıntıdır. Dikkat ederseniz borulardaki kireç varsa onu temizlemek yerine direkt değiştirme tarafında yer alıyoruz. Çünkü bu şekilde verim almanız zordur. Bazı boruların çapları 2 cm gibi olmasından dolayı tam anlamı ile temizlik yapılamayabilir ve sıkıntıyı aşmak için tam o kısımdaki borular özellikle su sıcaklıklarını takip eden termal kamera ile tam olarak tespit ederek doğru noktadaki fayansları kırarak işlemleri yapabiliyoruz.

Valide atik tesisatçı hatalı tespit yapmamak için gayret göstermektedir. Sizde şu anda tesisatlarınızı gerçekten daha fazla süreliğine kullanmak istiyorsanız biz İstanbul’da sizin semtinizdeyiz ve göreve hazırız.

valide atik tesisatçı

Bir cevap yazın

0532 736 48 79 TIKLA ARA