Yavuztürk su tesisatçısı olarak kırmadan dökmeden kameralı robotla su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma gibi tesisatçı faaliyetleri yürütmekteyiz. Üsküdar tesisatçı aynı günde profesyonel cihazlarla hizmet veren firmadır.

Yavuztürk Su Kaçağı Tespiti

Üsküdar Yavuztürk tesisatçı banyonuzdaki eski tip üstten dört köşeli çevirmeli musluktan yukarı, aşağı yönlere hareket eden o bataryaların tazyikli akmamasının nedenini bulabilir ve sorunu bitirebilir. Sıcak kısmı açarsınız gürül gürül akar. Bataryayı biraz sağ kısma çevirirsiniz ve soğuk su az akar. Bu nedenle sıcak suyu ılıtamazken kullanamazsınız. Belki diğer çeşmelerden soğuk su takviyesi yaparak, her seferinde uğraşıyor olabilirsiniz. O halde problemi düzeltmeye çalışalım. Yavuztürk su tesisatçısı suyun geçtiği her yeri denetleyebilir. Örneğimizde temiz suyu yazdık yalnız bunlara ilave olarak petek içinden sızan sular, sıcak su kaçakları, tuvalet, lavabo ve hatta banyo giderinden sızanları bile görebilmekteyiz. Hepsi için bir cihaz kullanmıyoruz. Çünkü tesisatın ne amaçla kullanıldığı bizlerin de değişik yöntemleri denememize neden olmaktadır. En baştaki konumuza geri dönecek olursak, soğuk su bataryayı dolduracak düzeyde yer almıyorsa oradaki boru içindeki su azalmış demektir. Belki bunun nedeni delinmesi veya sızdırması olabilir. Boru içindeki basınç zaten düşükse, delinince iyice miktarı da azalmış olabilir. Anlamanın yolu sesleri dikkate almaktadır. Bizim su sıcaklıklarını dikkate alarak bir harita çıkartan cihazımız ile o yüzeylerde sesleri dinlemeye yarayan farklı bir sistemimiz ile yerlerini bulabiliriz ve hemen matkap ile kırılacak fayans arası yerleri işaretleyebiliriz.

Yavuztürk su tesisatçısı ayrıca batarya içini tıkaması ile meşhur olan kireç ve pas gibi maddeleri temizleyebilir. Onların iyice yoğunluk kazandığı borularda dikkatlice dış analiz teknikleri ile yerlerini bularak, isterseniz sırf sorunlu kısmı değiştirebilir.

Yavuztürk Su Tesisatçısı
0532 736 48 79 TIKLA ARA